Οι αγώνες ποδοσφαίρου των ερασιτεχνικών σωματείων του Νομού Τρικάλων – Οι διαιτητές

Αγωνιστική δραστηριότητα έχουν όλες οι ερασιτεχνικές κατηγορίες ποδοσφαίρου του νομού μας το Σαββατοκύριακο που ακολουθεί.

0 23

Αγωνιστική δραστηριότητα έχουν όλες οι ερασιτεχνικές κατηγορίες ποδοσφαίρου του νομού μας το Σαββατοκύριακο που ακολουθεί.

Αγωνιστική δραστηριότητα έχουν όλες οι ερασιτεχνικές κατηγορίες ποδοσφαίρου του νομού μας το Σαββατοκύριακο που ακολουθεί. 

Συγκεκριμένα τα παιχνίδια σε Α, Α1 του 2ου ομίλου, Β1′ και παιδικό πρωτάθλημα, έχουν ως εξής:

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 30-31/3/2013

Σάββατο   30 – 03 – 2013

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό Πρωτάθλημα

1ος Ομιλος

Σάββατο – Ώρα    11:00

Αγ Μονής

Αμπελάκια   – Νεοχώρι

Πατάκας

Σκεντος   – Πουλιανιτης

Αγ Κυριακής

Καλύβια  – Ακαδημια 1

Μπεης

Μαρκοπουλος  – Ρουσσης Αρ

Γλύνους

Δήμητρα   – Μετεωρα

Τζανης

Αλεξόπουλος   – Σκαρμουτσος

 

Α Ερασιτεχνική

 Σάββατο 30/3

Ώρα  15:30

Καλυβίων

Καλύβια   – Κρ Βρύση

Κοντίνος

Μπεης      – Καπερωνης  Ν

Ριζώματος

Παραληθαίοι  – ΑΕΤ

Γρατσάνης

Βουτσελάς  – Καπερωνης Γ

Φλαμουλίου

Φλαμούλι  – Πύργος

Κουτσάγιας

Γαντζουλας  – Κωτούλας

Μεγάρχης

Μεγάρχη   – Φαρκαδόνα

Τζοφωλης

Μαργιωλης   – Πατάκας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  – Αχιλλέας

Αρετοπουλος

Νταλούκας   – Μακρής

Πυργετού

Πυργετός  – Βαλτινό

Μανασης Κ

Ραπτης   – Σταφυλας

Αποστόλων

Απόστολοι  – Πρόδρομος

Πάντος

Γκογκινουδης  – Αβρααμ

Μπαλκούρας

Δήμητρα  – Καστράκι

Μίσσας

Μανουρας Ν  – Τζανης

 

 

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα  15:30

Γοργογυρίου

Γοργογυρι   – Πορταικός

Δουλοπουλος

Ρουσσης Φ  – Ροτσας

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Σάββατο και ώρα  15:30

Πλατάνου

Πλάτανος  – Σαρακίνα

Χιωτης

Κυραντζουλης  – Σκαρμουτσος Εδ

Θεόπετρας

Θεόπετρα  – Παπαρατζα

Λεωνιδας Σ

Καρδασης   – Ρουσσης Αρ

Κυριακή    31 – 03 – 2013

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Κυριακή και ώρα 11:00

Φήκης

Φήκη       – Κεφαλ/σο

Τζοφωλης

Τζανης      – Ρότσας

Γόμφων

Γόμφοι    – Κηπάκι

Βουτσελας

Τσιουλης   – Πατάκας

Αγ Μονής

Αμπελάκια   – Πιαλεία

Δουλοπουλος

Κουτσαγιας  – Κωτούλας

Βυτουμά

Βυτουμάς  – Χρυσομηλιά

Γαντζούλας

Καψούρας   – Σταφυλας

Περιστέρας

Περιστερα  – Λυγαριά

Μίσσας

Νταλούκας   – Μακρής

Μουριάς

Δροσερό   – Δενδροχώρι

Κοντίνος

Χιώτης        – Μουστάκας

Πρίνους

Γενέσι   – Ασπροκλησια

Πάντος

Μπεης         – Σκαρμουτσος Εδ

Γάβρου

Πανχασιακός  – Κεφαλ/κος

Καπερωνης

Καρδάσης   – Κυραντζουλης

ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

 

Ώρα  12:00

Κηπακίου

ΕΠΣ Τρικαλων-ΕΠΣ Λάρισας

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος   – Ρουσσης Αρ

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα  16:00

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα  – Φωτεινό

Κωτουλας

Σκεντος   – Σπαλας

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.