Οι αγώνες ποδοσφαίρου των ερασιτεχνικών σωματείων του Νομού Τρικάλων – Οι διαιτητές

Απο την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν τα παιχνίδια ποδοσφαίρου των τοπικών μας ομάδων για το Σαββατοκύριακου τα οποία έχουν ως εξής:

0 229

Απο την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν τα παιχνίδια ποδοσφαίρου των τοπικών μας ομάδων για το Σαββατοκύριακου τα οποία έχουν ως εξής:

Απο την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν τα παιχνίδια ποδοσφαίρου των τοπικών μας ομάδων για το Σαββατοκύριακου τα οποία έχουν ως εξής:

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 20-21/4/2013

Σάββατο   20 – 04 – 2013

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό Πρωτάθλημα

1ος Ομιλος

Ώρα    11:00

Μεγ. Κεφ/σου

Ακαδημια 1  –  Νεοχώρι

Ρουσσης

Ρουσσης Αρ – Θανασουλας

Καλαμπακας

Μετεωρα  –  Αμπελάκια

Μαργιωλης

Αλεξοπουλος  – Πουλιανιτης

Γλυνους

Δήμητρα   –  Καλύβια

3-0αα

 
    
 

Παιδικό Πρωτάθλημα

2ος Ομιλος

Ώρα    11:00

Μπάρας

Αχιλλέας   – ΑΣ Τρίκαλα 2011

3-0αα

 

Κηπακίου

ΑΕΤ          – Λεπτοκαρυα

Μουστακας

Μαρκοπουλος  – Σκαμρουτσος

Πύργου

Πύργος     – Σαράγια

Γκογκινουδης

Σκαρμουτσος  – Σταφυλας

    
 

Α Ερασιτεχνική

 

Σάββατο – Ώρα  16:30

Μεγάρχης

Μεγάρχη   – Καλύβια

Παντος

Μαργιωλης  – Ρουσσης

Φλαμουλίου

Φλαμούλι  – Μεγαλ/ρι

Κουτσαγιας

Κωτουλας  – Μακρης

Ριζώματος

Παραληθαίοι  – Πυργετός

Μανασης

Πατακας  – Κυραντζουλης

Διάβας

Κρ Βρύση   – Απόστολοι

Δουλοπουλος

Ραπτης  – Σταφυλας

Κηπακίου

ΑΕΤ           – Δήμητρα

Γρατσανης

Βουτσελας  – Καπερωνης

Πύργου

Πύργος      – Καστράκι

Χιωτης

Λεωνιδας Στ  – Τσακνης

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  – Πρόδρομος

Κοντινος

Γκογκινουδης  – Γαντζουλας

Μπάρας

Αχιλλέας   – Βαλτινό

Μισσας

Λεωνιδας Κ  – Ανδριοπουλος

    
 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα  16:30

Θεόπετρας

Θεόπετρα  – Αγιοφυλλο

Ροτσας

Αλεξοπουλος  – Ρουσσης Αρ

    

Κυριακή 2104 – 2013

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

    
 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

Ώρα  11:00

Μεγάρχης

Αν Μεγάρχης  – Πηγή

Μαργιωλης

Τοτης  – Τσουρελας

Πρίνους

Πρίνος   – Φιλύρα

Χιωτης

Μαρκοπουλος  – Σκεντος

    
 

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

 

Κυριακή Ώρα  11:00

Κηπακιου

ΑΕΤ     – Φήκη

Καρδασης

 

Σαραγιων

Σαράγια  – Νεοχώρι

Αλεξοπουλος

 

Μπαλκουρας

Δήμητρα Α  – Λεπτοκαρυα

Κυραντζουλης

 

Πυργετού

Πυργετός  – Πύργος

Ροτσας

 

Μπάρας

Αχιλλέας  – Δήμητρα Β

Ρουσσης Αρ

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  – Ασκληπιος

Σταφυλας

 

Βασιλικης

Καρακουσης  – Αμπελάκια

Θανασουλας

 
 

JUNIOR

 

Ώρα  12:00

Σαραγιων

Σαράγια   – Νεοχώρι

Αλεξοπουλος

 

Μπαλκουρας

Δήμητρα Α  – Πορταικος

Κυραντζουλης

 

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  – Πύργος

Μαρκος

 

Μπάρας

Αχιλλέας  – Δήμητρα Β

Ρουσσης Αρ

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  – Ασκληπιος

Σταφυλας

 

Ακ. Καρακουσης

Καρακουσης  – Αμπελάκια

Θανασουλας

 

Κηπακιου

ΑΕΤ     – Τρίκαλα ( Γυναικείο )

Καρδασης

 
    
 

ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

 

Ώρα  12:00

Μεγαλοχωρίου

ΕΠΣ Τρικαλων-ΕΠΣ Πιερίας

Κωτουλας

Πουλιανιτης  – Φαρμακη

    
 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα  16:30

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο   – Χρυσομηλιά

Γαντζουλας

Αβρααμ  – Καρδασης

Λυγαριάς

Λυγαριά   – Πιαλεία

Βουτσελας

Νιωτη   – Καψούρας

Δενδ/ριου

Δενδ/ρι     – Κηπακι

Κοντινος

Ραπτης  – Μανασης

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησιά  – Φήκη

Τζοφωλης

Νταλουκας  – Τζανης

Πύλης

Πορταικός  – Γόμφοι

Δουλοπουλος

Λεωνιδας Κ  – Τσακνης

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  – Αμπελάκια

Κουτσαγιας

Μουστακας  – Πατακας

Γαβρου

Πανχασιακός  – Βυτουμάς

Καπερωνης

Αλεξοπουλος  – Σταφυλας

Γοργογυριου

Γοργογυρι  – Περιστέρα

Παντος

Λεωνιδας Σ  – Ρουσσης

Μουριάς

Δροσερο   – Γενέσι

Κωτουλας

Χιωτης  – Μισσας

    
 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

Ώρα  16:30

Αγ Βης/να

Αγ Βης/νας  – Λιλή

Γκογκινουδης

Σκρετας  – Τοτης

    
 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα  16:30

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα  – Πλάτανος

Τσιουλης

Τσουρελας  – Σπαλας

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.