Οι αγώνες ποδοσφαίρου το Σαββατοκύριακο – Τελευταία αγωνιστική για την Α’ Ερασιτεχνική Κατηγορία

Στα γήπεδα του νομού επιστρέφουν μετά την διακοπή για το Πάσχα

0 22

Στα γήπεδα του νομού επιστρέφουν μετά την διακοπή για το Πάσχα

Στα γήπεδα του νομού επιστρέφουν μετά την διακοπή για το Πάσχα, όλες οι ερασιτεχνικές κατηγορίες ποδοσφαίρου της ΕΠΣ Τρικάλων.

Η Ά Ερασιτεχνική έχει φτάσει στο τέλος της καθώς το Σάββατο παίζεται η τελευταία 30η αγωνιστική του φετινού πρωταθλήματος.

Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές τους έχουν ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 / 04 / 2014  

Γηπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

     ΩΡΑ  16.30

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι       – Φηκη

Λεωνιδας

Μανασης Μ – Σταφυλας

Κηπακιου

ΑΕΤ         – Κρ Βρύση

Πάντος

Βουτσελας – Τζανης

Περιστερας

Περιστερα   – Φαρκαδόνα

Κοντινος

Κωτουλας Λεωνιδας Κ

Καστρακίου

Καστρακι   – Ασκληπιος

Χιωτης

Νιωτη  – Ραπτης

Φλαμουλιου

Φλαμουλι   – Οικουμενιος

Μανασης

Τσακνης – Γαντζουλας

Καλαμπακας

Μετεωρα   – Αχιλλεας

Μισσας

Μουστακας – Αλεξοπουλος

Μπαλκουρας

Δήμητρα   – Καλυβια

Κουτσαγιας

Νταλουκας – Ρουσι Φ

       
 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ  16.30

Πρίνους

Πρίνος   – Φιλύρα

Μπαιρακταρης

Τοτης   – Μαργιωλης

Μεγάρχης

Αν. Μεγάρχης – Ανταλλάξιμα

Αβρααμ

Πουλιανιτης – Μαρκος

Δενδρ/ριου

Παπαράτζα   – Λιλή

Γκογκινουδης

Σκρετας – Καταβουτας

       

 ΚΥΡΙΑΚΗ 27.04.2014   

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior

   

Πύργου

Πύργος     – ΑΟΤ

Πετσας

 

Κηπακιου

ΑΕΤ         – Αμπελακια

Θανασουλας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα (Α) – Ακαδημια 1

Μαρκοπουλος

 

Καρακουσης

ΑΕΤ         – Σαράγια

Τοτης

 

Μπαλκουρας

Δημητρα (Β) – Μετεωρα

Ρουσι Α

 

Φαρκαδονας

Φαρκαδονα – Αχιλλεας

Αλεξοπουλος

 
 

Μετεωρα (Β) – Φλαμουλι

0-3

 
 

Ρεπό: Νεοχωρι

   
       
 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

    ΩΡΑ  11:00

Κρήνης

Κρήνη         – Πύργος

Κοντινος

Χιωτης     – Λεωνιδας Κ

Κηπακίου

Κηπάκι       – Νεοχώρι

Ανδριοπουλος

Καλογριας – Μαργιωλης

Αρδανίου

Αρδάνι     – Αμπελακια

Πάντος

Μουστακας   – Αβρααμ

Πηγης

Σαράγια     – Λόγγος

Κουτσαγιας

Λεωνιδας Σ – Ρουσι Φ

Βασιλικής

Βασιλική   – Απόστολοι

Βουτσελας

Τσιουλης   – Ροτσας

Ράξας

Ράξα         – Γλύνος

Γαντζουλας

Μανωλης   – Πλατσκοβιτς

Ζάρκου

Ζάρκο       – Καρυες

Καπερωνης

Ραπτης       – Μπαιρακταρης

 

Γριζάνο     – Φανερωμενη

3-0

 
 

Πετρόπορος – Ριζαριο

0-3

 
       
 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

     ΩΡΑ  11:00

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή – Ταξιάρχες

Γκογκινουδης

Πρεβεντας – Τασιοπουλος

       
 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ  16.30

Χρυσομηλιάς

Χρυσομηλιά   – Γοργογυρι

Βουτσελας

Ρουσι Α   – Μανωλης

Προδρόμου

Πρόδρομος   – Σαρακίνα

Κουτσαγιας

Ροτσας     – Τοτης

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι     – ΑΟΤ

Χιωτης

Τσιουλης   – Αλεξοπουλος

Φωτάδας

Φωτάδα       – Μεγάρχη

Μουστακας

Κυραντζουλης – Μουστακας Γ

Πύλης

Πορταικός   – Πιαλεία

Παντος

Ραπτης   – Λεωνιδας Κ

Ασπρ/σιας

Ασπροκλησια – Γόμφοι

Γαντζουλας

Πετσας   – Τασιοπουλος

Λυγαριας

Λυγαρια   – Δροσερό

Κοντινος

Καψουρας   – Θανασουλας

Βυτουμα

Βυτουμας   – Ελευθ/ρι

Λεωνιδας

Δουλοπουλος Ευθ – Πρεβεντας

Πηγης

Πηγη         – Φωτεινό

Καπερωνης

Καλογριας   – Πλατσκοβιτς

 

Ρεπό : Πανχασιακος

   
       
 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ  16.30

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο   – Πλατανος

Μπαιρακταρης

Μαρκοπουλος – Σεκαι

       
 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

     ΩΡΑ  16.30

Ρογγίων

Καλαμακι   – Πηνειαδα

Γκογκινουδης

Πουλιανιτης – Σκρετας

Αγ Κυριακής

Ακαδημια Τρικ – Αστέρας

Αβρααμ

Μαρκος   – Τσουρελας

       
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.