Οι αγώνες ποδοσφαίρου το Σαββατοκύριακο σε Α και Α1 ΕΠΣΤ

Στα γήπεδα του νομού μας θα βρεθούν το Σαββατοκύριακο οι ομάδες ποδοσφαίρου της ΕΠΣ Τρικάλων οι οποίες έχουν δυνατές αναμετρήσεις.

0 87

Στα γήπεδα του νομού μας θα βρεθούν το Σαββατοκύριακο οι ομάδες ποδοσφαίρου της ΕΠΣ Τρικάλων οι οποίες έχουν δυνατές αναμετρήσεις.

Στα γήπεδα του νομού μας θα βρεθούν το Σαββατοκύριακο οι ομάδες ποδοσφαίρου της ΕΠΣ Τρικάλων οι οποίες έχουν δυνατές αναμετρήσεις.

Οι Καλαμπακιώτικες ομάδες έχουν και αυτές δυνατά παιχνίδια με τα βλέμματα όλων να είναι στραμμένα στην 1η των Μετεώρων, στο ντέρμπι Άρης Περιστέρας – Κρύα Βρύση και Σαρακίνα – Παραληθαίοι.

Οι αγώνες σε Α και Α1 έχουν ως εξής:

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Σ Α Β Β Α Τ Ο

20-9-2013

ΩΡΑ 16:00

 

Α Ερασιτεχνική

   

Καλαμπακας

Μετεωρα   – Σαραγια

Δουλοπουλος

Ρουσι Φ   – Μπαιρακταρης

Πυργετού

Πυργετός – Πύργος

Γρατσανης

Κουρεντας – Νταλουκας

Καλυβιων

Καλύβια   – Δημητρα

Μανασης

Καπερωνης – Σταφυλας

Φαρκαδονας

Φαρκαδονα – Αμπελακια

Πάντος

Βουτσελας   – Αλεξόπουλος

Πύλης

Πορταικος   – Φηκη

Κουτσαγιας

Τσακνης   – Γαντζουλας

Μπάρας

Αχιλλέας   – ΑΕΤ

Κοντινος

Τζανης     – Μανουρας Ν

Σαρακινας

Σαρακινα   – Παραληθαίοι

Μισσας

Κωτουλας – Μουστακας

Περιστερας

Περιστερα – Κρ Βρύση

Χιωτης

Μανασης Μ – Μακρης

 

Ρεπό : Καστράκι

   
       
 

ΚΥΡΙΑΚΗ

21-9-2013

ΩΡΑ 11:00

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 

Φωτάδας

Φωτάδα     – Κεφαλ/κος

Χιωτης

Μαργιωλης   – Ρουσι Α

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι   – Λυγαρια

Κοντινος

Μουστακας – Γαντζουλας

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια – Χρυσομηλια

Βουτσελας

Σταφυλας   – Πετσας

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι   – Γοργογυρι

Γρατσανης

Νταλουκας – Τζανης

Προδρόμου

Πρόδρομος – Δροσερό

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης – Ρουσι Φ

Πιαλείας

Πιαλεία   – Πηγη

Μανασης

Μακρης – Ροτσας

Φιλύρας

Φιλύρα   – Πρίνος

Παντος

Τσακνης – Μανωλης

Γάβρου

Πανχασιακος – Βυτουμας

Καπερωνης

Αβρααμ  – Γκογκινουδης

       
 

ΚΥΡΙΑΚΗ

21-9-2013

ΩΡΑ 16:00

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες   – Κηπακι

Βουτσελας

Μουστακας   – Αβρααμ

Ζάρκου

Ζάρκο     – Καρυες

Κοντινος

Ρουσι Α – Τασιοπουλος

Αποστόλων

Απόστολοι – Τζουρτζια

Ανδριοπουλος

Μαργιωλης – Θανασουλας

Ράξας

Ράξα     – Οικουμενιος

Μισσας

Τσακνης – Ρουσι Φ

Γριζάνου

Γριζάνο – Γλύνος

Δουλοπουλος  

Ροτσας   – Πρεβεντας

Πετρωτού

Πετρωτό   – Διαμάντι

Καπερωνης

Καψουρας – Καλογριας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   – Λόγγος

Κουτσαγιας

Τζανης – Μακρης

Ριζαριού

Ριζαριό   – Νεοχώρι

Μανασης Κ

Αλεξόπουλος – Πετσας

Κρήνης

Κρήνη     – Αρδάνι

Παντος

Πλατσκοβιτς – Ζήσης

       
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.