Οι αγώνες ποδοσφαίρου το Σαββατοκύριακο σε Α και Α1 ΕΠΣΤ

Πλούσια και με αρκετά σημαντικούς αγώνες θα είναι η κίνηση στα γήπεδα του νομού μας το Σαββατοκύριακο.

0 150

Πλούσια και με αρκετά σημαντικούς αγώνες θα είναι η κίνηση στα γήπεδα του νομού μας το Σαββατοκύριακο.

Πλούσια και με αρκετά σημαντικούς αγώνες θα είναι η κίνηση στα γήπεδα του νομού μας το Σαββατοκύριακο.

Δυνατές αναμετρήσεις έχουν και αυτό το Σαββατοκύριακο οι ομάδες της Καλαμπάκας και η 4η αγωνιστική για την Α’ ΕΠΣΤ αλλά και η 3η για την Α1 σε α΄και β΄όμιλο έχουν ως εξής:

 

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Σ Α Β Β Α Τ Ο

27-9-2014

ΩΡΑ  16:00

 

Α Ερασιτεχνική

   

Καστρακίου

Καστράκι   – Σαράγια

Πάντος

Καπερωνης  – Βουτσελάς

Καλαμπακας

Μετεωρα   – Αμπελακια

Χιωτης

Πελεκανος  – Νίκου

Πυργετού

Πυργετός   – Φήκη

Μανασης Κ

Νιωτη         – Νταλουκας

Καλυβιων

Καλυβια    – Παραληθαίοι

Κουτσαγιας

Κωτουλας   – Ρουσι Φ

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  – Κρ Βρύση

Κοντίνος

Τζανης        – Μανασης Μ

Πύλης

Πορταικός  – Περιστερα

Μισσας

Τσακνης     – Γαντζουλας

Μπαρας

Αχιλλέας   – Σαρακινα

Δουλοπουλος

Μουστακας  – Αλεξόπουλος

 

Ρεπώ : ΑΕΤ

   
       
 

ΚΥΡΙΑΚΗ

28-9-2014

ΩΡΑ  11:00

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

 

Κηπακίου

Κηπάκι     – Καρυες

Χιωτης

Μαργιωλης   – Αβρααμ

Σωτήρας

Τζουρτζια  – Ταξιάρχες

Καπερωνης

Θανασουλας  – Τασιοπουλος

Οικουμενιου

Οικουμενιος  – Ζάρκο

Κουτσαγιας

Νταλουκας    – Μανασης Μ

Γλύνους

Γλύνος   – Απόστολοι

Μισσας

Πρεβεντας    – Καλογριας

Αγ Κυριακής

Διαμαντι  – Ράξα

Κοντινος

Ρουσι Α        – Πετσας

Λόγγου

Λόγγος   – Γριζάνο

Γρατσανης

Νιωτη           – Κωτουλας

Νεοχωριου

Νεοχώρι  – Πετρωτό

Παντος

Μουστακας   – Μπαιρακταρης

Αρδανίου

Αρδάνι   – Μεγαλοχωρι

Μανασης

Σταφυλας      – Ροτσας 

Κρήνης

Κρήνη     – Ριζαριό

Βουτσελας

Τσακνης       – Ρουσι Φ

       
 

ΚΥΡΙΑΚΗ

28-9-2014

ΩΡΑ  16:00

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 

Μεγ. Κεφ/σου

Κεφαλ/κος   – Λυγαρια

Μισσας

Ροτσας       – Μανωλης

Χρυσομηλιας

Χρυσομηλια  – Φωτάδα

Καπερωνης

Ρουσι Α    – Πετσας

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα  – Ελευθ/ρι

Κουτσαγιας

Μουστακας  – Αλεξόπουλος

Γοργογυριου

Γοργογυρι  – Ασπροκλησια

Πάντος

Πελεκανος   – Πλατσκοβιτς

Μουριας

Δροσερό   – Τυμφαίος

Κοντινος

Γαντζουλας  – Μαργιωλης

Πηγης

Πηγη         – Δενδροχώρι

Δουλοπουλος

Νικου         – Ρουσι Φ

Πρίνους

Πρίνος      – Πρόδρομος

Ανδριοπουλος

Τσακνης     – Μπαιρακταρης

Βυτουμα

Βυτουμας   – Πιαλεία

Χιωτης

Σταφυλας   – Καψουρας

Γάβρου

Πανχασιακος  – Φιλύρα

Βουτσελας

Αβρααμ    – Ζήσης

       
 

Α Ερασιτεχνική

28-9-2014

ΩΡΑ  16:00

Πύργου

Πύργος      – Δήμητρα

Γρατσανης

Νταλουκας  – Κωτουλας

       
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.