Οι αγώνες ποδοσφαίρου της Α’, Α1 και Β1 Ερασιτεχνικής στα γήπεδα του νομού – Οι διαιτητές

Κανονικά στις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις θα είναι και αυτό το Σαββατοκύριακο οι ομάδες της Καλαμπάκας με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις.

0 375

Κανονικά στις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις θα είναι και αυτό το Σαββατοκύριακο οι ομάδες της Καλαμπάκας με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις.

Κανονικά στις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις θα είναι και αυτό το Σαββατοκύριακο οι ομάδες της Καλαμπάκας με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις. 

Α’ Ερασιτεχνική: Εύκολη φαίνεται να είναι η έξοδος της Κρύας Βρύσης στον Πρόδρομο το Σάββατο το μεσημέρι στις 15:30 καθώς η τοπική ομάδα δεν παρουσιάζει κάτι το αξιόλογο φέτος. Ο Βράχος Καστρακίου έχει μπροστά του ένα δύσκολο παιχνίδι με τους Παραληθαίους μέσα στην έδρα του και συγκεντρώνει το ενδιαφέρον σε τοπικό επίπεδο. Η ομάδα του Βράχου έχει κάνει ένα πολύ καλό ξεκίνημα τη νέα χρονιά και μέχρι τώρα έχει ανατρέψει τα δεδομένα και τις “προφητείες” αρκετών που προέβλεπαν τα χειρότερα…

Από την Α1 κατηγορία του Β’ ομίλου το παιχνίδι που ξεχωρίζει είναι εκείνο του Άρη Περιστέρας με τα Αμπελάκια όπου η ομάδα του Γιώργου Παπανικολάου καλείται να πάρει μια ακόμη νίκη στο εκτός έδρας παιχνίδι.

Ο Πανχασιακός αγωνίζεται εκτός με την Πιαλεία που βρίσκεται βαθμολογικά δυο θέσεις πιο πάνω και διαφορά ενός βαθμού. Α.Ο Βυτουμά και Χρυσομηλιά έχουν εύκολες εξόδους όπου θα αντιμετωπίσουν το Μικρό Κεφαλόβρυσο και τον Κεφαλοβρυσιακό αντίστοιχα.

Ο Άγιαξ Ασπροκκλησιάς πρέπει να γυρίσει μόνο με νίκη από το Δενδροχώρι για να μπορεί να έχει ελπίδες στην κατηγορία. Το παιχνίδι στο Δενδροχώρι θα είναι δύσκολο αφού η τοπική ομάδα ισοβαθμεί με τον Άγιαξ στην 14η θέση του πίνακα.

Η παιδική ομάδα της Ακαδημίας του Α.Σ Μετέωρα το Σάββατο το πρωί αγωνίζεται στο γήπεδο του Μεγάλου Κεφαλοβρυσου με την Ακαδημία 1

Σάββατο   02 – 03 – 2013

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Παιδικό Πρωτάθλημα

1ος Ομιλος

Ώρα    11:00

Πετρωτου

Νεοχώρι    – Καλύβια

Τοτης

Σκαρμουτσος – Αλεξοπουλος

Μεγ Κεφ/σου

Ακαδημία  1 – Μετέωρα

Πατακας

Κυραντζουλης  – Σκαρμουτσος

– See more at: file:///C:/Users/djgps/Desktop/%CE%9F%CE%99%20%CE%94%CE%99%CE%91%CE%99%CE%A4%CE%97%CE%A4%CE%95%CE%A3%20%CE%A4%CE%A9%CE%9D%20%CE%91%CE%93%CE%A9%CE%9D%CE%A9%CE%9D%20%CE%A4%CE%9F%CE%A5%20%CE%A3%CE%91%CE%92%CE%92%CE%91%CE%A4%CE%9F%CE%9A%CE%A5%CE%A1%CE%99%CE%91%CE%9A%CE%9F%CE%A5%202-3_3_2013.htm#sthash.YiC1GouY.dpuf

Παιδικό Πρωτάθλημα

2ος Ομιλος

Ώρα    11:00

Κηπακίου

Τρίκαλα    – Σαράγια

Μουστακας

Ρουσσης Αρ  – Σταφυλας

Μπάρας

Αχιλλέας   – ΑΕΤ

Μαργιωλης

Μαρκοπουλος  – Σκεντος

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  – Πύργος

Μπεης

Θανασουλας  – Σπάλλας

– See more at: file:///C:/Users/djgps/Desktop/%CE%9F%CE%99%20%CE%94%CE%99%CE%91%CE%99%CE%A4%CE%97%CE%A4%CE%95%CE%A3%20%CE%A4%CE%A9%CE%9D%20%CE%91%CE%93%CE%A9%CE%9D%CE%A9%CE%9D%20%CE%A4%CE%9F%CE%A5%20%CE%A3%CE%91%CE%92%CE%92%CE%91%CE%A4%CE%9F%CE%9A%CE%A5%CE%A1%CE%99%CE%91%CE%9A%CE%9F%CE%A5%202-3_3_2013.htm#sthash.YiC1GouY.dpuf

Παιδικό Πρωτάθλημα

2ος Ομιλος

Ώρα    11:00

Κηπακίου

Τρίκαλα    – Σαράγια

Μουστακας

Ρουσσης Αρ  – Σταφυλας

Μπάρας

Αχιλλέας   – ΑΕΤ

Μαργιωλης

Μαρκοπουλος  – Σκεντος

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  – Πύργος

Μπεης

Θανασουλας  – Σπάλλας

– See more at: file:///C:/Users/djgps/Desktop/%CE%9F%CE%99%20%CE%94%CE%99%CE%91%CE%99%CE%A4%CE%97%CE%A4%CE%95%CE%A3%20%CE%A4%CE%A9%CE%9D%20%CE%91%CE%93%CE%A9%CE%9D%CE%A9%CE%9D%20%CE%A4%CE%9F%CE%A5%20%CE%A3%CE%91%CE%92%CE%92%CE%91%CE%A4%CE%9F%CE%9A%CE%A5%CE%A1%CE%99%CE%91%CE%9A%CE%9F%CE%A5%202-3_3_2013.htm#sthash.YiC1GouY.dpuf

Παιδικό Πρωτάθλημα

2ος Ομιλος

Ώρα    11:00

Κηπακίου

Τρίκαλα    – Σαράγια

Μουστακας

Ρουσσης Αρ  – Σταφυλας

Μπάρας

Αχιλλέας   – ΑΕΤ

Μαργιωλης

Μαρκοπουλος  – Σκεντος

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  – Πύργος

Μπεης

Θανασουλας  – Σπάλλας

– See more at: file:///C:/Users/djgps/Desktop/%CE%9F%CE%99%20%CE%94%CE%99%CE%91%CE%99%CE%A4%CE%97%CE%A4%CE%95%CE%A3%20%CE%A4%CE%A9%CE%9D%20%CE%91%CE%93%CE%A9%CE%9D%CE%A9%CE%9D%20%CE%A4%CE%9F%CE%A5%20%CE%A3%CE%91%CE%92%CE%92%CE%91%CE%A4%CE%9F%CE%9A%CE%A5%CE%A1%CE%99%CE%91%CE%9A%CE%9F%CE%A5%202-3_3_2013.htm#sthash.YiC1GouY.dpuf

Σάββατο 02 – 03 – 2013

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Παιδικό Πρωτάθλημα

1ος Ομιλος

Ώρα 11:00

Πετρωτου

Νεοχώρι – Καλύβια

Τοτης

Σκαρμουτσος – Αλεξοπουλος

Μεγ Κεφ/σου

Ακαδημία 1 – Μετέωρα

Πατακας

Κυραντζουλης – Σκαρμουτσος

Α Ερασιτεχνική Σάββατο – Ώρα 15:30

 

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα   – Καλύβια

Κωτούλας

Μπαιρακτάρης – Δουλοπουλος Ευθ

Μπάρας

Αχιλλέας    – Πύργος

Καπερωνης

Μανασης Κ  – Σταφυλας

Βαλτινού

Βαλτινό     – ΑΕΤ

Δουλοπουλος

Αβρααμ    – Πατάκας

Προδρόμου

Πρόδρομος  – Κρ Βρύση

Μισσας

Μανασης Μ  – Ραπτης

Καστρακίου

Καστράκι   – Παραληθαίοι

Λεωνιδας Σ

Τοτης    – Κυραντζούλης

Μπαλκούρας

Δήμητρα    – Φλαμούλι

Γρατσάνης

Νιωτη    – Τσακνης

Αποστόλων

Απόστολοι – Μεγάρχη

Πάντος

Μπεης      – Σκαρμουτσος Εδ

Πυργετού

Πυργετός   – Μεγαλ/ρι

Κοντινος

Μουστάκας    –  Ρουσσης

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Σάββατο – Ώρα  15:30

Αγιοφύλλου

Αγιοφυλλο   – Σαρακίνα

Βουτσελας

Σκαρμουτσος Ευαγ  – Μαρκος

 

Κυριακή 03 – 03 – 2013

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα  15:30

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο    – Βυτουμάς

Βουτσελας

Μαρκοπουλος   – Σπαλλας

Αγ Μονης

Αμπελάκια  – Περιστέρα

Πάντος

Νιωτη     – Νταλουκας

Γόμφων

Γόμφοι        – Δροσερό

Τζοφωλης

Μανασης Μ  – Ραπτης

Φήκης

Φήκη          – Γενέσι

Τζανης

Κυραντζουλης  – Καρδασης

Κηπακίου

Κηπάκι      – Γοργογύρι

Γαντζουλας

Σκαρμουτσος Εδ  – Αλεξοπουλος

Πιαλείας

Πιαλεία  – Πανχασιακός

Κοντινος

Δουλοπουλος Ευθ  – Ρουσσης Αρ

Χρυσομηλιάς

Χρυσομηλια  – Κεφαλ/κος

Καπερωνης

Μπεης  – Σκαρμουτσος Ευαγ

Λυγαριάς

Λυγαριά    – Πορταικός

Κωτουλας

Καψούρας   – Τοτης

Δενδρ/ριου

Δενδ/ρι     – Ασπροκλησιας

Ανδριοπουλος

Σταφυλας  – Μαρκος

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα  15:30

Πλατάνου

Πλάτανος   – Θεόπετρα

Γκογκινουδης

Θανασουλας  – Πουλιανιτης

Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.