Οι αγώνες ποδοσφαίρου της Α’, Α1 και Β1 Ερασιτεχνικής στα γήπεδα του νομού – Οι διαιτητές

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα θα υπάρχει το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα του νομού, με τις ομάδες της περιοχής να δίνουν σημαντικά παιχνίδια.

0 99

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα θα υπάρχει το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα του νομού, με τις ομάδες της περιοχής να δίνουν σημαντικά παιχνίδια.

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα θα υπάρχει το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα του νομού, με τις ομάδες της περιοχής να δίνεουν συμαντικά παιχνίδια. 

Ανάμεσα στα παιχνίδια των Πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν στις Α, Α1 και Β1 κατηγορίες ξεχωρίζουν τα παιχνίδια Κρύα Βρύση – Μεγάρχη στο γήπεδο της Διάβας, Πανχασιακός – Περιστέρα στο γήπεδο του Γάβρου, καθώς και τα Σαρακίνα – Θεόπετρα και Αγιόφυλλο – Φωτεινό στην Β1 κατηγορία.

Σημαντικά επίσης είναι όλα τα παιχνίδια αφού η διεκδίκηση βαθμών από όλες τις ομάδες συνεχίζεται…

Τα παιχνίδια ανά κατηγορία έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-2-2013

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Α Ερασιτεχνική

 

Ώρα  15:00

Καλυβίων

Καλύβια    – Πρόδρομος

Βουτσελας

Αβρααμ     – Μπεης

Βαλτινού

Βαλτινό     – Καστράκι

Δουλοπουλος

Σταφυλάς   – Κυραντζουλης

Μπάρας

Αχιλλέας   – Δήμητρα

Κοντινος

Νταλουκας  – Τσακνης

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  – Απόστολοι

Λεωνιδας Σ

Τσιουλης   – Ρουσσης Α

Πύργου

Πύργος     – Πυργετός

Μανασης Κ

Γαντζουλας  – Μανασης Μ

Κηπακίου

ΑΕΤ         – Μεγαλ/ρι

Καπερωνης

Μουστακας  – Νικου

Διάβας

Κρ Βρύση  – Μεγάρχη

Παντος

Ραπτης   – Πατακας

Ριζώματος

Παραληθαίοι  – Φλαμουλι

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης  – Ρουσσης  Φ

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Σάββατο – Ώρα  15:00

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο  – Φωτεινό

Γκογκινουδης

Μαρκος   – Σκαρμουτσος

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Κυριακή – Ώρα  11:00

Πρίνους

Γενέσι     – Κεφαλ/σο

Γαντζουλας

Ροτσας   – Λεωνιδας Σ

Γοργογυριου

Γοργογύρι  – Δροσερό

Τουτουκης

Νικου  – Μαργιωλης

Γάβρου

Πανχασιακός  – Περιστέρα

Μανασης Κ

Ρουσσης  – Τσακνης

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος   – Βυτουμάς

Ανδριοπουλος

Καρδασης  – Μαρκοπουλος

Πύλης

Πορταικός   – Αμπελάκια

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης – Γκογκινουδης

Ασπροκλησιας

Ασπροκλησια  – Γόμφοι

Κοντινος

Μουστακας   – Πατακας

Δενδρ/ριου

Δενδρ/ρι    – Φήκη

Παντος

Νταλουκας  – Καψούρας

Λυγαριάς

Λυγαρια    – Κηπάκι

Μαμαλης

Ραπτης   – Αβρααμ

Αμπελιων

Χρυσομηλια  – Πιαλεία

Καπερωνης

Μπεης   – Σταφυλάς

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Κυριακή – Ώρα  15:00

Δενδ/ριου

Παπαράτζα  – Ανταλλάξιμα

Ανδριοπουλος

Μαρκος  – Σκεντος

Σαρακίνας

Σαρακίνα   – Θεόπετρα

Μπαιρακταρης

Θανασουλας  – Σπαλας

Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.