Οι αγώνες ποδοσφαίρου της Α’, Α1 και Β1 Ερασιτεχνικής στα γήπεδα του νομού – Ξεκινά το Παιδικό Πρωτάθλημα

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα έχουν οι ομάδες όλων των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Τρικάλων το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

0 289

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα έχουν οι ομάδες όλων των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Τρικάλων το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Πλήρης αγωνιστική δραστηριότητα έχουν οι ομάδες όλων των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Τρικάλων το ερχόμενο Σαββατοκύριακο. 

Στο “παιχνίδι” μπαίνει και το παιδικό πρωτάθλημα με την ομάδα της Ακαδημίας του Α.Σ Μετέωρα να δίνει το πρώτο παιχνίδι το ερχόμενο Σάββατο το πρωί στις 11:00 στο γήπεδο της Διάβας με το Νεοχώρι.

Τα παιχνίδια και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

Παιδικό Πρωτάθλημα

1ος Ομιλος

Ώρα    11:00

Διάβας

Μετέωρα    – Νεοχωρι

Πατακας

Καρδασης     – Κυραντζουλης

Καλυβίων

Καλύβια     – Αμπελάκια

Μαργιωλης

Αλεξοπουλος  – Ρουσσης Αρ

 

Α Ερασιτεχνική

 

Ώρα  15:00

Βαλτινού

Βαλτινό     – Καλύβια

Μανασης Κ

Γαντζουλας   – Ροτσας

Προδρόμου

Πρόδρομος  – Αχιλλέας

Κουτσαγιας

Νταλουκας  – Ρουσσης

Καστρακίου

Καστράκι    – Φαρκαδόνα

Καπερωνης

Μπεης         – Σταφυλας

Μπαλκούρας

Δήμητρα     – Πύργος

Γρατσανης

Νιωτη         – Λεωνιδας Κ

Αποστόλων

Απόστολοι  – ΑΕΤ

Δουλοπουλος

Τζανης        – Αβρααμ

Πυργετού

Πυργετός    – Κρ Βρύση

Κοντινος

Μουστακας   – Τσιουλης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι    – Παραληθαίοι

Λεωνιδας Σ

Μανασης Μ  – Ραπτης

Φλαμουλίου

Φλαμούλι   – Μεγάρχη

Βουτσελας

Τσακνης    – Πατακας

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα  15:00

Δενδρ/ρίου

Παπαράτζα   – Αγιοφυλλο

Μπαιρακταρης

Καρδασης   – Δουλοπουλος Ευθ

Αγώνες Κυριακής 17 Φεβρουαρίου 2013

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα  15:00

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο    – Δροσερό

Κουτσαγιας

Καψούρας    – Δουλοπουλος Ευθ

Περιστέρας

Περιστέρα   – Γενέσι

Μανασης Κ

Γκογκινουδης  – Καρδασης

Βυτουμά

Βυτουμάς    – Γοργογυρι

Γαντζουλας

Μπαιρακταρης  – Κυραντζουλης

Αγ Μονης

Αμπελάκια  – Πανχασιακός

Δουλοπουλος

Νταλουκας   – Νικου

Γόμφων

Γόμφοι        – Κεφαλ/κος

Καπερωνης

Τσακνης   – Σταφυλας

Φήκης

Φήκη           – Πορταικός

Κοντινος

Νιωτη      – Ρουσσης

Κηπακίου

Κηπάκι        – Ασπροκλησιά

Τσιουλης

Λεωνιδας Κ  – Ταναγιας

Πιαλείας

Πιαλεία       – Δενδροχώρι

Ανδριοπουλος

Αβρααμ   – Μπεης

Χρυσομηλιάς

Χρυσομηλιά  – Λυγαρια

Λεωνιδας Σ

Πατακας  – Ρουσσης Αρ

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα  15:00

Φωτεινού

Φωτεινό     – Σαρακίνα

Βουτσελας

Μαρκος  – Αλεξοπουλος

Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.