Οι αγώνες ποδοσφαίρου στα γήπεδα του Νομού Τρικάλων

Αγωνιστική δράση υπάρχει για τις παιδικές ερασιτεχνικές κατηγορίες ποδοσφαίρου του νομού Τρικάλων το Σαββατοκύριακο.

0 450

Αγωνιστική δράση υπάρχει για τις παιδικές ερασιτεχνικές κατηγορίες ποδοσφαίρου του νομού Τρικάλων το Σαββατοκύριακο.

Αγωνιστική δράση υπάρχει για τις παιδικές ερασιτεχνικές κατηγορίες ποδοσφαίρου του νομού Τρικάλων το Σαββατοκύριακο.

Τα παιχνίδια που θα γίνουν σήμερα Σάββατο και αύριο Κυριακή έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    1811 – 2017 

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ 11:00
Φαρκαδονας Πετρωτό   – Πηγη Βουτσελας Τουλουμης   – Μπαλας Ι
ΜπαλκουραςΔημητρα α – Ακαδημια 1Πετσας Ρατζας     – Γκογκινουδης
Κρηνης Νεοχωρι   – Πύργος ΖησηςΚατσογιαννος   – Καπερωνης Ν
Κηπακιου ΑΟΤ   – Δημητρα βΣταφυλας ΚΜαργιωλης   – Κυραντζουλης
ΚαλαμπακαςΜετεωρα β – Ακ Αμπελακιων Μανασης ΜΜαρκοπουλος   – Αποστολου
Διαβας Μετεωρα α – Φήκη ΜουστακαςΘανασουλας   – Τοτης
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 15:00
Αγ ΜονηςΑγ Μονη   – Γριζανο Δουλοπουλος Μουστάκας   – Μαργιωλης
ΚαλυβίωνΚαλύβια – Καστράκι ΚοντινοςΝταλουκας   – Κωτουλας
Διαβας Μετεωρα – Οικουμενιος Λεωνιδας ΣΒουτσελας   – Ράτζας
ΚηπακίουΑΕΤ   – Δημητρα ΠαντοςΛεωνιδας Κ – Μπαλας Χ
ΠυργετούΠυργετός – Φήκη Κουτσαγιας Μανασης Μ – Τατσινας
ΜπάραςΑχιλλέας – Πορταικός ΓρατσανηςΣταφυλας – Παπαγεωργοπουλος
ΣαραγίωνΣαράγια   – Κρ Βρύση ΖησηςΑλεξοπουλος   – Ανδριοπουλος
ΜεγαλοχωριουΜεγαλοχώρι – Πηγη Πετσας Μπαιρακταρης – Καλογριας
Ρεπό : Δροσερό
    

 ΚΥΡΙΑΚΗ    19 – 11 – 2017 

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ 11:00
ΑποστόλωνΑπόστολοι   – ΑΟΤ Λεωνιδας Κ
ΠύληςΠορταικός   – Φήκη Ρατζας
Πηγης Πηγη   α     – Πύργος Τουλουμης
ΜπαλκούραςΔημητρα α – Βαλτινό Αποστολου
Ρεπό : Μετεωρα α
ΠροπαιδικόΩΡΑ 11:00
Μεγ/ριου9.30Μεγαλοχωρι   – Ακ Αμπελακιων Γκογκινουδης
Ακαδημιας 9.45Ακαδημια 1 – ΑΟΤ β Μουστακας
ΜπαλκούραςΔημητρα β – Μετεωρα βΓκογκινουδης
Σαραγιων Πηγη β – Πυργετος Μουστακας
Φαρκαδονας Πετρωτό  – Αγ Μονη Κατσογιαννος
Α1 Ερασιτεχνική1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Αγ ΚυριακήςΑγ Κυριακή   – Λόγγος Κουτσαγιας Τατσινας   – Ζησης
ΚεραμιδίουΚεραμίδι   – Πύργος Πετσας Μπαιρακταρης   – Μαργιωλης
ΓλύνουςΓλύνος – Παραληθαίοι Δουλοπουλος Νταλουκας   – Μπαλας Χ
ΚαρυωνΚαρυες – Ριζαριο Λεωνιδας ΣΜανασης Μ – Αλεξοπουλος
Μουριας Ακ Αμπελακιων – Αρδάνι Σταφυλας Θανασουλας   – Μπαλας Ι
ΚρήνηςΚρηνη   – Πετρωτό Βουτσελας Καλογριας   – Τοτης
ΡάξαςΤζουρτζια   – Ζάρκο ΠαντοςΚυραντζουλης   – Καψουρας
ΤαξιαρχώνΤαξιάρχες   – Ακαδημια 1ΚοντινοςΠαπαγεωργοπουλος – Καπερωνης
Ρεπό : Ασπροκλησια
Α1 Ερασιτεχνική2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος   – Αγιοφυλλο ΖησηςΓκογκινουδης – Καλογριας
Κεφαλ/κουΚεφαλ/κος – Πιαλεία ΒουτσελαςΑλεξοπουλος   – Μαργιωλης
Παλαιομ/ρουΠαλαιομ/ρο – Φιλύρα Πετσας Σταφυλας   – Μπαλας Χ
ΒυτουμαΒυτουμας   – Κεφαλ/σο Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ – Μανασης Μ
ΑσπροβαλτουΑσπροβαλτος – Λυγαρια ΚοντινοςΝταλουκας   – Κωτουλας
Θεόπετρας Θεόπετρα   – Ροπωτό Λεωνιδας ΣΚατσογιαννος – Καπερωνης Ν
ΠρίνουςΠρίνος   – Δενδροχωρι ΠαντοςΠαπαγεωργοπουλος – Κυραντζουλης
Ελευθ/ριουΕλευθεροχωρι – Φωτεινό ΑνδριοπουλοςΜουστακας   – Μπαιρακταρης
Χρυσομηλια – Φωτάδα 3-0
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.