Οι αγώνες ποδοσφαίρου στα γήπεδα του Νομού Τρικάλων

Αγωνιστική δράση υπάρχει για τις παιδικές ερασιτεχνικές κατηγορίες ποδοσφαίρου του νομού Τρικάλων το Σαββατοκύριακο.

0 482

Αγωνιστική δράση υπάρχει για τις παιδικές ερασιτεχνικές κατηγορίες ποδοσφαίρου του νομού Τρικάλων το Σαββατοκύριακο.

Αγωνιστική δράση υπάρχει για τις παιδικές ερασιτεχνικές κατηγορίες ποδοσφαίρου του νομού Τρικάλων το Σαββατοκύριακο.

Τα παιχνίδια που θα γίνουν σήμερα Σάββατο και αύριο Κυριακή έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    1811 – 2017 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ 11:00
Φαρκαδονας Πετρωτό   – Πηγη Βουτσελας Τουλουμης   – Μπαλας Ι
Μπαλκουρας Δημητρα α – Ακαδημια 1 Πετσας Ρατζας     – Γκογκινουδης
Κρηνης Νεοχωρι   – Πύργος Ζησης Κατσογιαννος   – Καπερωνης Ν
Κηπακιου ΑΟΤ   – Δημητρα β Σταφυλας Κ Μαργιωλης   – Κυραντζουλης
Καλαμπακας Μετεωρα β – Ακ Αμπελακιων Μανασης Μ Μαρκοπουλος   – Αποστολου
Διαβας Μετεωρα α – Φήκη Μουστακας Θανασουλας   – Τοτης
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 15:00
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Γριζανο Δουλοπουλος Μουστάκας   – Μαργιωλης
Καλυβίων Καλύβια – Καστράκι Κοντινος Νταλουκας   – Κωτουλας
Διαβας Μετεωρα – Οικουμενιος Λεωνιδας Σ Βουτσελας   – Ράτζας
Κηπακίου ΑΕΤ   – Δημητρα Παντος Λεωνιδας Κ – Μπαλας Χ
Πυργετού Πυργετός – Φήκη Κουτσαγιας Μανασης Μ – Τατσινας
Μπάρας Αχιλλέας – Πορταικός Γρατσανης Σταφυλας – Παπαγεωργοπουλος
Σαραγίων Σαράγια   – Κρ Βρύση Ζησης Αλεξοπουλος   – Ανδριοπουλος
Μεγαλοχωριου Μεγαλοχώρι – Πηγη Πετσας Μπαιρακταρης – Καλογριας
Ρεπό : Δροσερό
       

 ΚΥΡΙΑΚΗ    19 – 11 – 2017 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ 11:00
Αποστόλων Απόστολοι   – ΑΟΤ Λεωνιδας Κ
Πύλης Πορταικός   – Φήκη Ρατζας
Πηγης Πηγη   α     – Πύργος Τουλουμης
Μπαλκούρας Δημητρα α – Βαλτινό Αποστολου
Ρεπό : Μετεωρα α
Προπαιδικό ΩΡΑ 11:00
Μεγ/ριου9.30 Μεγαλοχωρι   – Ακ Αμπελακιων Γκογκινουδης
Ακαδημιας 9.45 Ακαδημια 1 – ΑΟΤ β Μουστακας
Μπαλκούρας Δημητρα β – Μετεωρα β Γκογκινουδης
Σαραγιων Πηγη β – Πυργετος Μουστακας
Φαρκαδονας Πετρωτό  – Αγ Μονη Κατσογιαννος
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή   – Λόγγος Κουτσαγιας Τατσινας   – Ζησης
Κεραμιδίου Κεραμίδι   – Πύργος Πετσας Μπαιρακταρης   – Μαργιωλης
Γλύνους Γλύνος – Παραληθαίοι Δουλοπουλος Νταλουκας   – Μπαλας Χ
Καρυων Καρυες – Ριζαριο Λεωνιδας Σ Μανασης Μ – Αλεξοπουλος
Μουριας Ακ Αμπελακιων – Αρδάνι Σταφυλας Θανασουλας   – Μπαλας Ι
Κρήνης Κρηνη   – Πετρωτό Βουτσελας Καλογριας   – Τοτης
Ράξας Τζουρτζια   – Ζάρκο Παντος Κυραντζουλης   – Καψουρας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες   – Ακαδημια 1 Κοντινος Παπαγεωργοπουλος – Καπερωνης
Ρεπό : Ασπροκλησια
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος   – Αγιοφυλλο Ζησης Γκογκινουδης – Καλογριας
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος – Πιαλεία Βουτσελας Αλεξοπουλος   – Μαργιωλης
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο – Φιλύρα Πετσας Σταφυλας   – Μπαλας Χ
Βυτουμα Βυτουμας   – Κεφαλ/σο Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ – Μανασης Μ
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος – Λυγαρια Κοντινος Νταλουκας   – Κωτουλας
Θεόπετρας Θεόπετρα   – Ροπωτό Λεωνιδας Σ Κατσογιαννος – Καπερωνης Ν
Πρίνους Πρίνος   – Δενδροχωρι Παντος Παπαγεωργοπουλος – Κυραντζουλης
Ελευθ/ριου Ελευθεροχωρι – Φωτεινό Ανδριοπουλος Μουστακας   – Μπαιρακταρης
Χρυσομηλια – Φωτάδα 3-0
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.