Οι αγώνες ποδοσφαίρου στα γήπεδα του νομού το Σαββατοκύρικο

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων των ερασιτεχνικών σωματείων του νομού και οι διαιτητές τους για το Σαββατοκύριακο 4 και 5 Μαρτίου.

0 30

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων των ερασιτεχνικών σωματείων του νομού και οι διαιτητές τους για το Σαββατοκύριακο 4 και 5 Μαρτίου.

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων των ερασιτεχνικών σωματείων του νομού και οι διαιτητές τους για το Σαββατοκύριακο 4 και 5 Μαρτίου.

Οι αγώνες και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    0403 – 2017 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Παιδικό   ΩΡΑ 11:00
Καλαμπακας Μετεωρα – Δημητρα Ρατζας Πρεβεντας   – Μαρκοπουλος
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι   – Σαραγια Μουστακας Πλατσκοβιτς – Κουλουρης
Λογγακίου ΑΟΤ   – Ακ Αμπελακιων Μαργιωλης Αποστολου – Κατσογιαννος
Μπαλκουρας Δημητρα – Πύργος Βουτσελας Καλογριας – Καπερωνης
  Απόστολοι   – Πορταικός 3-0  
  Ρεπό : Φαρκαδόνας    
       
Πανελλήνιο Πρωτ/μα Δικηγορικών Συλλόγων ΩΡΑ 14:00
Μπάρας Τρίκαλα   – Πειραιας Ανδριοπουλος Μουστακας   – Σταφυλας
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ 15:30
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα – Μεγαλ/ρι Μαρκος Τατσινας   – Παπαγ/λος
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Καρυες Παντος Πετσας     – Πλατσκοβιτς
Οικουμενιου Μετεωρα – Γριζανο Μισσας Παφης       – Πρεβεντας
Αγ Μονης Αγ Μονη – Πυργετός Κοντινος Νταλουκας – Τζανης
Κηπακιου ΑΕΤ   – Οικουμενιος Μανασης Κ Λεωνιδας Κ – Βουτσελας
Μπαλκουρας Δημητρα – Κρ Βρύση Κουτσαγιας Κωτουλας   – Μανασης Μ
Φηκης Φήκη   – Δενδροχωρι Λεωνιδας Σ Ρατζας         – Καλογριας
Σαραγιων Σαραγια – Καστράκι Δουλοπουλος Μπαλας       – Μπαιρακταρης
  Πορταικος – Πρόδρομος 3-0  
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
Διαλεχτού Διαλεχτό – Κηπάκι Μαργιωλης Αποστολου   – Ροτσας
       

            Κυριακή   0503 – 2017 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Προπαιδικό   ΩΡΑ 11:00
Κηπακίου Πύργος   – ΑΟΤ 2011 Μαργιωλης  
Πυργετού Πυργετός   – Καλλιδενδρη Ρατζας  
Μπαλκούρας Δημητρα α – Σαραγια Καπερωνης  
Αγ Μονης Αγ Μονη – Δημητρα Β Μαρκοπουλος  
Εγ Ακαδημιας Ακαδημια 1 – Νεοχωρι Μουστακας  
Ρογγιων Ακ Αμπελακιων-Μετεωρα β Γκογκινουδης  
Αποστόλων ΑΟΤ – Μετεωρα α Πλατσκοβιτς  
  Ρεπό : Απόστολοι    
       
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Λυγαριας Λυγαρια – Φιλύρα Δουλοπουλος Λεωνιδας Κ – Μπαιρακταρης
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο – Πιαλεία Λεωνιδας Σ Ζησης   – Πρεβεντας
Παλ/ρου Ροπωτό – Τυμφαίος Μισσας Βουτσελας – Μακρης
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος – Θεόπετρα Μανασης Κ Μπαλας   – Αλεξοπουλος
Λογγακίου Ασπροκλησια – Δροσερο   Πετσας Σταφυλας   – Παπαγ/λος
Μουριας Πηγη   – Ασπροβαλτος Κοντινος Νταλουκας – Κωτουλας
Γόμφων Γόμφοι – Παλαιομ/ρο Παντος Καλογριας – Κατσογιαννος
Πρίνους Πρίνος – Χρυσομηλια Κουτσαγιας Τατσινας – Μαρκος
  Κεφαλ/σο – Γοργογυρι 3-0  
       
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
Ριζωματος Παραληθαιοι – Καλυβια Λεωνιδας Σ Νταλουκας   – Σταφυλας
Ριζαριου Ριζαριο – Αγ Κυριακή Κουτσαγιας Αλεξοπουλος-Μπαιρακταρης
Λόγγου Λογγος   – Τζουρτζια Ανδριοπουλος Βουτσελας – Μακρης
Κηπακίου Πυργος   – Αρδάνι Μανασης Κ Λεωνιδας Κ – Μαρκος
Παλ/ργου Αστερας – Κρήνη Ζησης Καπερωνης – Ζιουτος
Ταξιαρχών Ταξιάρχες – Ακ Αμπελακιων Παντος Μισσας – Πρεβεντας
Γλύνους Γλύνος – Αχιλλέας Κοντινος Κωτουλας – Μπαλας
  Καλαμακι – Ζάρκο 0-3  
  Ρεπό : Πετρωτό    
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:30
Βυτουμας Βυτουμα – Πανχασιακος Παφης Καλογριας – Ράτζας
Φωτεινου Φωτεινο – Απόστολοι Μουστακας Αποστολου – Κυραντζουλης
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα – Βασιλικη Μαργιωλης Ροτσας   – Παπαγ/λος
       
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.