Οι αγώνες ποδοσφαίρου στα γήπεδα του Ν. Τρικάλων και οι διαιτητές

Αγώνες ποδοσφαίρου γίνονατι σήμερα και αύριο, στους ομίλους των κατηγοριών της Α1 και Β1 καθώς και στα παιδικά πρωταθλήματα.

0 87

Αγώνες ποδοσφαίρου γίνονατι σήμερα και αύριο, στους ομίλους των κατηγοριών της Α1 και Β1 καθώς και στα παιδικά πρωταθλήματα.

Αγώνες ποδοσφαίρου γίνονατι σήμερα και αύριο, στους ομίλους των κατηγοριών της Α1 και Β1 καθώς και στα παιδικά πρωταθλήματα.

Ο Άρης Περιστέρας αγωνίζεται στην Περιστέρα με το Κηπάκι ενώ ο Α.Ο Βυτουμά έχει ένα δύσκολο πρωινό στην έδρα του με την ομάδα της Φήκης που θέλει αποκλειστικά και μόνο τη νίκη.

Τα υπόλοιπα παιχνίδια έχουν ως εξής:

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 18-19/5/2013

Σάββατο   18 – 05 – 2013

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προημιτελική Φάση

Παιδικού

Ώρα 11:00

Οικουμενίου

Δήμητρα   – Λεπτοκαρυα

Ρουσσης  Φ

Ρουσσης  Α  – Αλεξόπουλος

Κεφαλ/κου

Μετεωρα   – Πύργος

Μαργιωλης

Θανασουλας  – Πουλιανίτης

Μπαλκούρας

ΑΕΤ          – Νεοχώρι

Τζάνης

Σταφυλας  – Σκεντος

Μπαρας

Σαράγια    – Ακαδημια 1

Λεωνιδας Σ

Μαρκοπουλος  – Σπάλας

    
 

JUNIOR

 

Ώρα  10:30

Πύργου

Πύργος     – Δήμητρα ( Β )

Κυραντζουλης

 
    
 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

Ώρα  17:30

Καρυων

Καρυες      – Ασκληπιος

Γρατσάνης

Χιωτης    – Γαντζούλας

Λόγγου

Λόγγος 2012  – Διαμάντι

Μανασης Κ

Νιώτη      – Ράπτης

Ριζαριού

Πλοπιακος  – Κρήνη

Κοντινος

Αβρααμ   – Τσιούλης

Βασιλικής

Βασιλική   – Σαράγια

Κουτσάγιας

Λεωνίδας Σ  – Ρουσσης Φ

Ζάρκου

Ζάρκο     – Παλ/ργος

Πάντος

Γκογκινούδης  – Νίκου

Νεοχωρίου

Νεοχώρι  – Ριζαριό

Βουτσελάς

Τσακνής  – Σταφυλάς

Αρδανίου

Αρδάνι   – Ράξα

Μισσας

Κωτουλας  – Ανδριόπουλος

Γριζάνου

Γριζάνο  – Οικουμενιος

Τζοφωλης

Νταλουκας  – Τζάνης

 

Καλαμάκι  – ΠΕΦ

3-0αα

 
    
 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

Ώρα  17:30

Μεγάρχης

Αν. Μεγάρχη  – Αγ Βης/νας

Μουστάκας

Αργυρόπουλος  – Σκρετας

Λιλής

Λιλή   – Φιλύρα

Αλεξόπουλος

Τοτης   – Τσουρελας

    
 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

Ώρα  17:30

Φανερωμενης

Φανερωμενη  – Πετρωτό

Πατάκας

Μακρης   – Μαργιωλης

    

Κυριακή    19 – 05 – 2013

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

JUNIOR

 

Ώρα  10:30

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  – ΑΕΤ

Θανασουλας

 

Μπαλκούρας

Δήμητρα ( Α ) – Αχιλλέας

Μαρκος

 

Σαραγίων

Σαράγια    – Μετεωρα

Ρουσσης Φ

 

Νεοχωρίου

Νεοχώρι   – Αμπελάκια

Μαργιωλης

 

Πύλης

Πορταικός  – Ασκληπιος

Σταφυλας

 

Κρηνιτσας

Τρίκαλα ( Γυν ) – Καρακουσης

Καψουρας

 
    
 

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

 

Ώρα  11:30

Πυργετού

Πυργετός   – ΑΕΤ

Ρουσσης Αρ

 

Μπαλκούρας

Δήμητρα ( Α ) – Αχιλλέας

Μαρκος

 

Σαραγίων

Σαράγια    – Μετεωρα

Ρουσσης Φ

 

Νεοχωρίου

Νεοχώρι   – Αμπελάκια

Μαργιωλης

 

Πύργου

Πύργος     – Δήμητρα ( Β )

Κυραντζουλης

 

Φήκης

Φηκη        – Καρακούσης

Λεωνιδας Σ

 

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  – Ασκληπιος

Τζανης

 
    
 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

Ώρα  11:00

Μεγαλ/ριου

Πατουλιά  – Αστέρας

Αλεξοπουλος

Αργυροπουλος  – Σκρετας

    
 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Ώρα  17:30

Κεφαλ/σου

Κεφαλ/σο  – Πορταικός

Γαντζουλας

Γκογκινουδης  – Ρουσσης Α

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος  – Ασπροκλησια

Μισσας

Κωτουλας  – Τσιουλης

Γάβρου

Πανχασιακός  – Δενδ/ρι

Λεωνιδας Σ

Ρουσσης Φ  – Θανασουλας

Γοργογυριου

Γοργογυρι  – Λυγαριά

Πάντος

Νίκου      – Τσακνής

Πρίνους

Γενέσι   – Χρυσομηλιά

Κουτσαγιας

Καψουρας  – Μαρκος

Μουριάς

Δροσερό  – Πιαλεία

Χιωτης

Ραπτης   – Ανδριόπουλος

Περιστέρας

Περιστερα  – Κηπάκι

Μανασης

Νιωτη    – Πουλιανιτης

Βυτουμά

Βυτουμάς  – Φήκη

Τζοφωλης

Νταλουκας  – Τζανης

Γόμφων

Γόμφοι  – Αμπελάκια

Γρατσανης

Βουτσελας  – Μαρκοπουλος

    
 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

Ώρα  17:30

Παλ/ρου

Παλ/ρο   – Φωτάδα

Μαργιωλης

Σκεντος   – Σπαλας

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι  – Πρίνος

Αβρααμ

Αργυροπουλος  – Σκρετας

Μουριάς

Μουριά  – Μπελέτσι

Μουστακας

Μπεης  – Πατακας

    
 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

Ώρα  17:30

Γλύνους

Γλύνος   – Πετρόπορος

Κοντινος

Σταφυλας   – Κυραντζουλης

Αγ Κυριακής

Ακαδημια Τρικ  – Ακαδημια 1

Αλεξοπουλος

Τοτης   – Τσουρελας

    
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.