Οι αγώνες ποδοσφαίρου στα γήπεδα των Τρικάλων το Σαββατοκύριακο 18 και 19 Απριλίου
Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου για το Σαββατοκύριακο το οποίο έχει ως εξής:
Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου για το Σαββατοκύριακο το οποίο έχει ως εξής:
Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου για το Σαββατοκύριακο που ακολουθεί και έχει ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 / 04 / 2015
Γήπεδο |
Ομάδες |
Διαιτητής |
Βοηθοί |
JUNIOR Πρωτάθλημα |
ΩΡΑ 11:30 |
||
Κηπακίου |
ΑΕΤ – Μπελετσι |
||
Λογγακίου |
ΑΟΤ (β) – Φαρκαδόνα |
||
Νεοχωρίου |
Νεοχώρι – Ακαδημια 1 |
||
Ρογγίων |
Ακ. Αμπελακιων – Σαραγια |
||
Λογγακίου |
ΑΟΤ (α) – Πύργος |
||
Δενδροχωριου |
Καλλιδένδρη – Δήμητρα (α) |
||
Ρεπό: Δήμητρα (β) |
|||
Α Ερασιτεχνική |
ΩΡΑ 16:30 |
||
Σαραγίων |
Σαραγια – Καλυβια |
||
Πυργετου |
Πυργετός – Πορταικος |
||
Καλαμπακας |
Μετεωρα – Αχιλλεας |
||
Πυργου |
Πύργος – Σαρακίνα |
||
Καστρακίου |
Καστράκι – Περιστερα |
||
Μπαλκούρας |
Δήμητρα – Κρ Βρύση |
||
Αγ Μονης |
Αμπελακια – Παραληθαίοι |
||
Κηπακίου |
ΑΕΤ – Φήκη |
||
Ρεπό : Φαρκαδόνα |
|||
Β Ερασιτεχνική |
1ος Ομιλος |
ΩΡΑ 16:30 |
|
Παλαιομ/ρου |
Παλαιομ/ρο – Ροπωτό |
||
Γόμφων |
Γόμφοι – Μπελετσι |
||
Β Ερασιτεχνική |
2ος Ομιλος |
ΩΡΑ 16:30 |
|
Κεφαλ/σου |
Κεφαλ/σο – Διαλεχτό |
||
Λεπτοκαρυας |
Λεπτοκαρυα – Βασιλικη |
||
Β Ερασιτεχνική |
1ος Ομιλος |
ΩΡΑ 16:30 |
|
Αγ Κυριακής |
Αστερας – Χρυσαυγή |
||
ΚΥΡΙΑΚΗ 19.04.2015
Γήπεδο |
Ομάδες |
Διαιτητής |
Βοηθοί |
JUNIOR Πρωτάθλημα |
ΩΡΑ 11:30 |
||
Μπαλκουρας |
Δήμητρα (β) – ΑΕΤ |
||
Φλαμουλίου |
Μπελετσι – ΑΟΤ (β) |
||
Φαρκαδόνας |
Φαρκαδόνα – Ακ. Αμπελακιων |
||
Εγκ Ακαδημιας |
Ακαδημια 1 – ΑΟΤ (α) |
||
Σαραγιων |
Σαραγια – Καλλιδένδρη |
||
Πύργου |
Πύργος – Δήμητρα (α) |
||
Ρεπό :Νεοχώρι |
|||
Α1 Ερασιτεχνική |
1ος Ομιλος |
ΩΡΑ 11:00 |
|
Γριζανου |
Γριζάνο – Κηπακι |
||
Πετρωτού |
Πετρωτό – Ράξα |
||
Ριζαριού |
Ριζαριό – Ζάρκο |
||
Κρήνης |
Κρήνη – Ταξιάρχες |
||
Αρδανίου |
Αρδάνι – Καρυες |
||
Νεοχωρίου |
Νεοχώρι – Τζουρτζια |
||
Λόγγου |
Λόγγος 2012 – Αγ Οικουμενιος |
||
Αγ Κυριακής |
Διαμάντι – Γλύνος |
||
Μεγαλ/ρι – Απόστολοι |
3-0αα |
||
Β Ερασιτεχνική |
3ος Ομιλος |
ΩΡΑ 11:00 |
|
Πετροπόρου |
Πετροπορος – Πηνειάδα |
||
Α1 Ερασιτεχνική |
2ος Ομιλος |
ΩΡΑ 16:30 |
|
Δενδροχωρίου |
Δενδροχώρι – Κεφαλ/κος |
||
Προδρόμου |
Πρόδρομος – Τυμφαίος |
||
Πιαλείας |
Πιαλεία – Ασπροκλησια |
||
Φιλύρας |
Φιλύρα – Ελευθ/ρι |
||
Γάβρου |
Πανχασιακος – Φωτάδα |
||
Βυτουμας |
Βυτουμας – Λυγαρια |
||
Πρίνους |
Πρίνος – Χρυσομηλιά |
||
Μουριας |
Δροσερό – Γοργογυρι |
||
Πηγης |
Πηγη – Ανταλλάξιμα |
||
Β Ερασιτεχνική |
1ος Ομιλος |
ΩΡΑ 16:30 |
|
Μεγάρχης |
Αν. Μεγαρχης – Λιλη |
||
Β Ερασιτεχνική |
2ος Ομιλος |
ΩΡΑ 16:30 |
|
Αγιοφυλλου |
Αγιοφυλλο – Θεόπετρα |
||
Φωτεινού |
Φωτεινό – Αγ Μονη |
||
Β Ερασιτεχνική |
3ος Ομιλος |
ΩΡΑ 16:30 |
|
Φανερωμενης |
Φανερωμενη – Αγ Κυριακή |
||