Πραγματοποιήθηκε απόψε στο Δημοτικό Ωδείο της Λάρισας η τελετή ορκωμοσίας του νέου Περιφερειάρχη Θεσσαλίας κ. Δημήτρη Κουρέτα και του Περιφερειακού Συμβουλίου που θα διοικήσει την πενταετία 2024 – 2028.
![](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2023/12/orkomosia_per410831886_309958591393462_9111606458247837855_n.jpg)
Ανάκτηση κωδικού πρόσβασης.
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σας αποσταλεί με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
Πραγματοποιήθηκε απόψε στο Δημοτικό Ωδείο της Λάρισας η τελετή ορκωμοσίας του νέου Περιφερειάρχη Θεσσαλίας κ. Δημήτρη Κουρέτα και του Περιφερειακού Συμβουλίου που θα διοικήσει την πενταετία 2024 – 2028.
Προηγούμενη Δημοσίευση
Επόμενη Δημοσίευση
Γλυκίσματα και ευχές από τον Σύλλογο Παπαθύμιος Βλαχάβας στους χωριανούς
Ανάκτηση κωδικού πρόσβασης.
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σας αποσταλεί με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.