Α.Ο. Καλαμπάκας: Εντός έδρας «πρεμιέρα» στην Γ’ Εθνική Μπάσκετ την Κυριακή 14 Οκτωβρίου

0 421

Πρεμιέρα την Κυριακή 14 Οκτωβρίου για την Γ’ Εθνική μπάσκετ στην οποία φέτος αγωνίζεται η ομάδα της πόλης μας ο Α.Ο. Καλαμπάκας.

Η πρωτη αγωνιστική είναι την Κυριακή 14 Οκτωβρίου 2018 και στο κλειστό της Καλαμπάκας στις 17:00 θα γίνει το παιχνίδι του 3ου Ομίλου ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1η Αγωνιστική – 14/10/18
Ρεπό: ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

2η Αγωνιστική – 21/10/18
Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

3η Αγωνιστική – 04/11/18
Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

4η Αγωνιστική – 11/11/18
Ρεπό: ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

5η Αγωνιστική – 18/11/18
Ρεπό: ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

6η Αγωνιστική – 25/11/18
Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

7η Αγωνιστική – 02/12/18
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

8η Αγωνιστική – 09/12/18
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

9η Αγωνιστική – 16/12/18
Ρεπό: ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

10η Αγωνιστική – 23/12/18
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

11η Αγωνιστική – 13/01/19
Ρεπό: ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

12η Αγωνιστική – 20/01/19
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

13η Αγωνιστική – 27/01/19
Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

14η Αγωνιστική – 03/02/19
Ρεπό: ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

15η Αγωνιστική – 10/02/19
Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

16η Αγωνιστική – 17/02/19
Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

17η Αγωνιστική – 24/02/19
Ρεπό: ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

18η Αγωνιστική – 03/03/19
Ρεπό: ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

19η Αγωνιστική – 17/03/19
Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

20η Αγωνιστική – 24/03/19
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

21η Αγωνιστική – 31/03/19
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

22η Αγωνιστική – 07/04/19
Ρεπό: ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

23η Αγωνιστική – 14/04/19
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

24η Αγωνιστική – 21/04/19
Ρεπό: ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

25η Αγωνιστική – 05/05/19
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

26η Αγωνιστική – 12/05/19
Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.