Ο Αρετόπουλος σφυρίζει το ντέρμπι Βράχος Καστρακίου – Α.Σ Μετέωρα – Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ο κ. Αρετόπουλος σφυρίζει το ντέρμπι μεταξύ των ομάδων Βράχος Καστρακίου – Α.Σ Μετέωρα

0 250

Ο κ. Αρετόπουλος σφυρίζει το ντέρμπι μεταξύ των ομάδων Βράχος Καστρακίου – Α.Σ Μετέωρα

Ο κ. Αρετόπουλος σφυρίζει το ντέρμπι μεταξύ των ομάδων Βράχος Καστρακίου – Α.Σ Μετέωρα που θα γίνει αύριο Σάββατο στις 15:30 το μεσημέρι με πολύ καλές καιρικές συνθήκες στο γήπεδο του Καστρακίου.

Επίσης την Κυριακή στις 15:30 ακολουθεί ένα ακόμη ντέρμπι στον β’ όμιλο της Α1 κατηγορίας που είναι το Σαρακίνα – Βυτουμάς.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγώνων στις ερασιτεχνικές κατηγορίες που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο.

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 / 03 / 2014                        

Γηπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό Πρωτάθλημα

 

     ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος   – Φήκη

Ρουσι Φ

Ρουσι Α   – Τοτης

Μπαλκούρας

Δήμητρα – ΑΟΤ

Λεωνιδας

Λεωνιδας Κ – Πετσας

Καλαμπάκας

Μετεωρα – Αμπελάκια

Γκογκινουδης

Πρεβεντας – Μαρκόπουλος

Πύλης

Πορταικός – Ακαδημια 1

Σταφυλας

Θανασουλας – Μπαλας

Ριζαριου

ΑΟ Τρίκαλα 1963 – ΑΕΤ

Μουστακας

Αλεξοπουλος – Καλογριας

 

Καλύβια – Σαρακίνα

0-3

 
       
 

Α Ερασιτεχνική

 

     ΩΡΑ  15:30

Φηκης

Φηκη       – Φλαμουλι

Μανασης

Τσιουλης   – Μπαιρακταρης

Καστρακίου

Καστράκι – Μετεωρα

Αρετοπουλος

Νικου   – Λεωνιδας Κ

Περιστερας

Περιστερα – Δήμητρα

Δουλοπουλος

Νιωτη   – Σταφυλας

Ριζωματος

Παραληθαίοι – Καλύβια

Κοντινος

Τσακνης – Βουτσελας

Κηπακίου

ΑΕΤ     – Αχιλλέας

Παντος

Κωτουλας – Λεωνιδας Σ

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι – Οικουμενιος

Κουτσαγιας

Γαντζουλας – Αβρααμ

Διάβας

Κρ Βρύση – Ασκληπιος

Χιωτης

Ραπτης  – Ροτσας

Πυργετού

Πυργετός – Φαρκαδόνα

Μισσας

Τζανης – Ρουσι Φ

       
 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ  15:30

Δενδρ/ριου

Παπαράτζα – Αγ Βης/νας

Καπερωνης

Αλεξόπουλος   – Ρουσι Α

Λιλής

Λιλή   – Φιλύρα

Ανδριοπουλος

Τοτης – Πετσας

       
 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ  15:30

Διαλεχτού

Διαλεχτό   – Κεφαλ/σο

Μουστακας

Μακρης – Μαργιωλης

       

ΚΥΡΙΑΚΗ 16.03.2014                      

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος     – Γριζάνο

Μισσας

Τζανης   – Τσακνης

Πηγης

Σαράγια   – Ράξα

Μανασης

Κωτουλας – Λεωνιδας Κ

Αρδανίου

Αρδάνι    – Ζάρκο

Ανδριοπουλος

Ρουσι Φ – Καψούρας

Κηπακίου

Κηπάκι     – Καρυες

Κοντινος

Παντος   – Χιωτης

Κρήνης

Κρήνη     – Γλύνος

Δουλοπουλος

Μουστακας – Καπερωνης

Νεοχωρίου

Νεοχώρι   – Ριζαριό

Λεωνιδας

Γκογκινουδης – Αβρααμ

Λόγγου

Λόγγος    – Απόστολοι

Βουτσελας

Γαντζουλας – Μπαιρακταρης

 

Βασιλική – Πετρόπορος

3-0

 
 

Αμπελάκια – Φανερωμενη

   
       
 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ  15:30

Γοργογυρίου

Γοργογυρι   – Δροσερό

Παντος

Ραπτης   – Λεωνιδας Κ

Γόμφων

Γόμφοι     – Πανχασιακός

Βουτσελας

Τσιουλης – Καψούρας

Πιαλείας

Πιαλεια   – Ελευθ/ρι

Καπερωνης

Τσακνης   – Κωτουλας

Μεγάρχης

Μεγάρχη – Φωτεινό

Γκογκινουδης

Πρεβεντας – Μαρκοπουλος

Μεγαλ/ριου

ΑΟΤ         – Πηγη

Γαντζουλας

Μουστακας – Ροτσας

Σαρακίνας

Σαρακίνα – Βυτουμας

Μανασης

Νικου   – Σταφυλας

Προδρόμου

Πρόδρομος – Λυγαρια

Μισσας

Δουλοπουλος Ε – Πετσας

Δενδ/ριου

Δενδρ/ρι   – Ασπροκλησια

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος – Ρουσι Α

Φωτάδας

Φωτάδα   – Πορταικος

Κοντινος

Τζανης – Ρουσι Φ

 

Ρεπό : Χρυσομηλια

   
       
 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ  15:30

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα   – Πρίνος

Χιωτης

Σκεντος   – Σπαλας

Παλαιομ/ρου

Παλαιομ/ρο – Ασπροβαλτος

Αβρααμ

Μακρης – Μαργιωλης

       
 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ  15:30

Πλατάνου

Πλάτανος – Θεόπετρα

Λεωνιδας

Τασιοπουλος – Καλογριας

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος – Αγιοφυλλο

Μπαιρακταρης

Μανωλης – Μπαλας

       
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.