Μπάσκετ – Πρώτη ήττα για τον ΑΟΚ
Δεν κατάφερε να κρατήσει το αήττητο σερί η ομάδα του Παναγιώτη Κανδύλη και το απόγευμα της Κυριακής ηττήθηκε από τον Σπάρτακο Λάρισας
Δεν κατάφερε να κρατήσει το αήττητο σερί η ομάδα του Παναγιώτη Κανδύλη και το απόγευμα της Κυριακής ηττήθηκε από τον Σπάρτακο Λάρισας
Δεν κατάφερε να κρατήσει το αήττητο σερί η ομάδα του Παναγιώτη Κανδύλη και το απόγευμα της Κυριακής ηττήθηκε από τον Σπάρτακο Λάρισας με 37 – 54 μέσα στο “Βλαχάβειο” Κλειστό Γυμναστήριο της Καλαμπάκας. Το παιχνίδι φάνηκε από την αρχή ότι θα ήταν δύσκολο και για τις δυο ομάδες και τελικά ο Σπάρτακος πήρε ότι χρειαζόταν για την συνέχεια του πρωταθλήματος. Η ομάδα μας, όπως έχουμε αναφέρει, φέτος έχει τις βάσεις για άνοδο και τις έχει βάλει, αρκεί να μην ακολουθήσουν άλλα στραβοπατήματα.