Μια όμορφη βραδιά με αρκετή συζήτηση, καλό φαγητό, κέφι και διασκέδαση πέρασαν τα μέλη της συντροφιάς, που μαζεύτηκε το βράδυ της περασμένης Παρασκευής στη ταβέρνα «Τα Ίμια» στη Δροσοπηγή.
Παρόντες ο Πρόεδρος του συνδέσμου υδραυλικών Τρικάλων Νίκος Βαλομάνδρας, ο γιατρός Γιώργος Φατλές με τη σύζυγό του, ο μηχανικός Δημήτρης Καλέρης με τη σύζυγό του και ο αθλητικός παράγοντας Βαγγέλης Φρύδας.
Τη διαφορετική νότα στη βραδιά έδωσαν με τα τραγούδια τους ο Γιάννης Μερτσιωτάκης στο μπουζούκι, ο Σωτήρης Ντάκος στη κιθάρα και ο Δημήτρης Παδιός στο τραγούδι.
Μια επιχειρηματική – επιστημονική – αθλητική – καλλιτεχνική σύναξη, που αν μη τι άλλο είχε μπόλικο ενδιαφέρον…
![](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2022/05/281642812_577114587076700_7156279953645277679_n-750x563.jpg)
![](https://www.kalabakacity.gr/wp-content/uploads/2022/05/281324905_748524002814187_6057364016955752084_n.jpg)