Μεγάλη νίκη του Εθνικού Καστρακίου

Μεγάλη νίκη πέτυχε ο Εθνικός Καστρακίου μέσα στον βούρκο που επικρατούσε στο γήπεδο του Καστρακίου απέναντι στην ομάδα της Ελασσόνας.

0 321

Μεγάλη νίκη πέτυχε ο Εθνικός Καστρακίου μέσα στον βούρκο που επικρατούσε στο γήπεδο του Καστρακίου απέναντι στην ομάδα της Ελασσόνας. Μεγάλη νίκη πέτυχε ο Εθνικός Καστρακίου μέσα στον βούρκο που επικρατούσε στο γήπεδο του Καστρακίου απέναντι στην ομάδα της Ελασσόνας. Ο Εθνικός έδειξε τις διαθέσεις του από το πρώτο ημίχρονο όταν ο Γιώργος Σκρέκας έκανε το 1 – 0. Στο δεύτερο ημίχρονο έγινε το 2 – 0 από τον Ντούβλη. Η ομάδα της Ελασσόνας κατάφερε να μειώσει σε 2 – 1. Για την ομάδα του Εθνικού ακολούθησαν άλλα δυο γκολ από τους Γάτσιο και Παπαστεριάδη διαμορφώνοντας το τελικό σκορ του αγώνα σε 4 – 1.