Μεγάλες ποδοσφαιρικές αναμετρήσεις περιλαμβάνει το Σαββατοκύριακο

Μεγάλες ποδοσφαιρικές αναμετρήσεις περιλαμβάνει το Σαββατοκύριακο

0 29

Μεγάλες ποδοσφαιρικές αναμετρήσεις περιλαμβάνει το Σαββατοκύριακο

Μεγάλες ποδοσφαιρικές αναμετρήσεις περιλαμβάνει το Σαββατοκύριακο με τις ομάδες του νομού να αναμετρώνται για βαθμούς και κάποιες για παραμονή στην κατηγορία τους.

Το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές έχουν ως εξή:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 05 / 04 / 2014                        

Γηπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό Πρωτάθλημα

 

     ΩΡΑ  11:00

Καλαμπακας

Μετεωρα   – Πύργος

Ρουσι Φ

Ρουσι Α   – Πλατσκοβιτς

Γλύνους

Δήμητρα   – ΑΟΤ 1963

Μουστακας

Θανασουλας   – Πρεβεντας

Φήκης

Φήκη       – Σαράγια

Σταφυλας

Μπαλας     – Σεκαι

Ζηλευτης

ΑΟΤ         – Λεπτοκαρυα

Αλεξόπουλος

Μαρκοπουλος   – Καλογριας

Σαρακινας

Σαρακίνα – ΑΕΤ

Λεωνιδας Σ

Λεωνιδας Κ – Πετσας

Κεφαλ/κου

Ακαδημια 1 – Αμπελακια

Μανασης Μ

Τασιοπουλος – Χαντζικος

 

Καλύβια   – Πορταικός

0-3

 
       
 

Α Ερασιτεχνική

 

     ΩΡΑ  16.00

Ριζώματος

Παραληθαίοι – Φήκη

Κουτσαγιας

Γαντζουλας   – Ροτσας

Περιστερας

Περιστερα – ΑΕΤ

Κοντινος

Νταλουκας   – Τζανης

Καστρακίου

Καστράκι   – Μεγαλ/ρι

Μισσας

Κωτουλας   – Αλεξόπουλος

Φλαμουλίου

Φλαμουλι – Κρ Βρύση

Γρατσανης

Σταφυλας   – Πετσας

Καλαμπάκας

Μετεωρα   – Πυργετός

Χιωτης

Ρουσι Φ – Ραπτης

Μπαλκούρας

Δήμητρα   – Φαρκαδόνα

Μανασης

Τσακνης   – Μπαιρακταρης

Καλυβιών

Καλυβια   – Ασκληπιος

Δουλοπουλος

Μανασης Μ – Λεωνιδας Κ

Μπάρας

Αχιλλέας   – Οικουμένιος

Παντος

Καπερωνης – Μουστακας

       
 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ  16.00

Αγ Βης/νας

Αγ Βης/νας   – Πρινος

Γκογκινουδης

Σκεντος   – Σπαλας

Μπελετσίου

Μπελέτσι   – Φιλύρα

Αβρααμ

Σκρετας   – Κυραντζουλης

       
 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ  16.00

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος   – Διαλεχτό

Ανδριοπουλος

Πουλιανιτης – Μαρκος

Σωτήρας

Τζουρτζια   – Θεόπετρα

Βουτσελας

Μπαλας   – Ρουσι Α

       
 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

     ΩΡΑ  16.00

Ταξιαρχών

Ταξιάρχες – Πηνειάδα

Λεωνιδας Σ

Τασιοπουλος   – Καλογριας

       

ΚΥΡΙΑΚΗ 06.04.2014                      

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Junior

 

     ΩΡΑ  11:00

Πύργου

Πύργος   – Ακαδημια 1

Ρουσι Α

 

Αγ Μονης

Αμπελακια – Σαράγια

Τασιοπουλος

 

Εγκ Ασκληπιου

ΑΟΤ   – Μετεωρα

Πετσας

 

Μπαλκούρας

Δήμητρα Α – Αχιλλέας

Μαρκοπουλος

 

Μπαλκούρας

Δημητρα Β – Φλαμουλι

Καλογριας

 

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα – Νεοχώρι

Αλεξοπουλος

 
 

ΑΕΤ   – Μετεωρα 2

3-0

 
 

Ρεπό : ΑΕΤ 2

   
       
 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ  11:00

Μεγάρχης

Μεγάρχη   – Γοργογυρι

Κουτσαγιας

Πρεβεντας   – Ροτσας

Πιαλείας

Πιαλεία     – ΑΟΤ

Δουλοπουλος

Νταλουκας – Μανασης Μ

Γόμφων

Γόμφοι     – Σαρακίνα

Καπερωνης

Ρουσι Φ   – Ραπτης

Μουριάς

Δροσερό   – Χρυσομηλια

Χιωτης

Τσακνης   – Καψουρας

Γάβρου

Πανχασιακος – Πρόδρομος

Γαντζουλας

Σταφυλας   – Αβρααμ

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι   – Δενδ/ρι

Μανασης Κ

Τζανης     – Λεωνιδας Κ

Φωτεινού

Φωτεινό   – Φωτάδα

Βουτσελας

Μπαλας   – Δουλοπουλος Ευθ

Πηγης

Πηγη       – Πορταικός

Κοντινος

Λεωνιδας Σ – Μπαιρακταρης

Βυτουμα

Βυτουμας   – Ασπροκλησια

Παντος

Μουστακας   – Γκογκινουδης

 

Ρεπό : Λυγαρια

   
       
 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ  16.00

Αρδανίου

Αρδάνι     – Πύργος

Παντος

Νταλουκας   – Τζανης

Πηγης

Σαράγια   – Κηπάκι

Μανασης Κ

Καψουρας   – Σταφυλας

Βασιλικής

Βασιλικη   – Κρήνη

Κοντινος

Λεωνιδας Κ – Μπαιρακταρης

Γριζάνου

Γριζάνο     – Νεοχώρι

Βουτσελας

Ρουσι Φ – Ραπτης

Ράξας

Ράξα         – Λόγγος

Κουτσαγιας

Τσακνης   – Μανασης Μ

Ζάρκου

Ζάρκο       – Απόστολοι

Λεωνιδας Σ

Αλεξοπουλος – Ροτσας

Γλύνους

Γλύνος     – Ριζαριό

Χιωτης

Πετσας   – Ρουσι Α

 

Πετρόπορος – Αμπελακια

0-3

 
 

Καρυες   – Φανερωμενη

3-0

 
       
 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ  16.00

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα – Ασπροβαλτος

Γκογκινουδης

Πουλιανιτης – Σκρετας

Δενδρ/ριου

Παπαρατζα   – Αν. Μεγάρχης

Καπερωνης

Κυραντζουλης – Μαρκος

Λιλής

Λιλή  – Παλαιομ/ρο

Ανδριοπουλος

Καλογριας – Δουλοπουλος Ευθ

       
 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ  16.00

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος – Πλάτανος

Γαντζουλας

Μπαλας   – Τασιοπουλος

       
 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ  16.00

Μεγαλ/ριου

Πατουλιά   – πετρωτό

Αβρααμ

Τοτης     – Τσουρελας

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή – Διαμάντι

Μουστακας

Σκεντος   – Σπαλας

       
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.