Με το ντέρμπι Κρύα Βρύση - Βράχος Καστρακίου πέφτει η αυλαία της Α' Ερασιτεχνικής κατηγορίας | Η ιστοσελίδα της Καλαμπάκας

Με το ντέρμπι Κρύα Βρύση – Βράχος Καστρακίου πέφτει η αυλαία της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας

Με ντέρμπι πέφτει η αυλαία της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Τρικάλων το Σάββατο 23 Απριλίου.

0 22

Με ντέρμπι πέφτει η αυλαία της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Τρικάλων το Σάββατο 23 Απριλίου.

Με ντέρμπι πέφτει η αυλαία της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Τρικάλων το Σάββατο 23 Απριλίου.

Ειδικότερα στην τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας θα αναμετρηθούν οι ομάδες της Καλαμπάκας.

Οι αγώνες των υπολοίπων κατηγοριών έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    23 – 04   – 2016

 

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
ΜπαλκουραςΔημητρα β – Σαραγια
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
ΜπαλκουραςΔημητρα α – ΑΟΤ β
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 16:00
ΠύληςΠορταικος   – Δημητρα
Ριζωματος Παραληθαίοι – Μετεωρα
ΔενδροχωριουΔενδροχωρι – Ελευθεροχωρι
ΦήκηςΦηκη   – ΑΕΤ
ΠροδρόμουΠρόδρομος – Πυργετός
ΚαλαμπακαςΚρ Βρύσης – Καστράκι
ΝεοχωριουΝεοχωρι   – Γριζάνο
Σαραγια   – Γοργογυρι 3-0αα
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
ΔιαλεχτούΔιαλεχτό – Βασιλική
ΛεπτοκαρυαςΛεπτοκαρυα – Κηπάκι

      ΚΥΡΙΑΚΗ     2404 – 2016

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
ΡογγίωνΑκ. Αμπελακιων – ΑΟΤ Α
ΚρηνιτσαςΑΟΤ 2011 – Αγ Μονη
ΚαλαμπακαςΜετεωρα α – Καλλιδενδρη
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
ΠύργουΠύργος   – Πηγη
ΠυληςΠορταικος – Πυργετός
ΚαλαμπακαςΜετεωρα β – Φαρκαδόνα
Εγ. Ακαδημιας 1Καλύβια   – ΑΕΤ
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
ΑσπροκλησιαςΑσπροκλησια – Δροσερό
ΦιλύραςΦιλύρα   – Πιαλεία
ΛυγαριαςΛυγαρια   – Ροπωτό
ΟικουμενιουΟικουμενιος -Ασπροβαλτος
Παλαιομ/ρουΠηγη   – Γόμφοι
Αγ ΜονηςΑγ Μονη   – Χρυσομηλια
ΠρίνουςΠρίνος   – Αγιοφυλλο
Κεφαλ/σουΚεφαλ/σο – Βυτουμας
Ρεπό : Τυμφαίος
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
ΓλύνουςΓλύνος   – Καρυες
ΡάξαςΤζουρτζια – Πετρωτό
ΚρήνηςΚρήνη     – Ριζαριό
ΑρδανίουΑρδάνι   – Αστερας
Μεγαλ/ριουΜεγαλ/ρι – Καλύβια  
Αγ ΚυριακήςΑγ Κυριακή – Χρυσαυγη
Πυργετου Πύργος   – Αχιλλέας
ΛόγγουΛόγγος 2012 – Ζάρκο
Ρεπό : Ταξιάρχες
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Μεγάρχης Μεγάρχη   – Μπελετσι
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
ΦωτεινούΦωτεινό – Κεφαλ/κος
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.