Με το ντέρμπι Κρύα Βρύση – Βράχος Καστρακίου πέφτει η αυλαία της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας

Με ντέρμπι πέφτει η αυλαία της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Τρικάλων το Σάββατο 23 Απριλίου.

0 70

Με ντέρμπι πέφτει η αυλαία της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Τρικάλων το Σάββατο 23 Απριλίου.

Με ντέρμπι πέφτει η αυλαία της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Τρικάλων το Σάββατο 23 Απριλίου.

Ειδικότερα στην τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας θα αναμετρηθούν οι ομάδες της Καλαμπάκας.

Οι αγώνες των υπολοίπων κατηγοριών έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    23 – 04   – 2016

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Μπαλκουρας Δημητρα β – Σαραγια
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Μπαλκουρας Δημητρα α – ΑΟΤ β
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 16:00
Πύλης Πορταικος   – Δημητρα
Ριζωματος Παραληθαίοι – Μετεωρα
Δενδροχωριου Δενδροχωρι – Ελευθεροχωρι
Φήκης Φηκη   – ΑΕΤ
Προδρόμου Πρόδρομος – Πυργετός
Καλαμπακας Κρ Βρύσης – Καστράκι
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Γριζάνο
Σαραγια   – Γοργογυρι 3-0αα
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Διαλεχτού Διαλεχτό – Βασιλική
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα – Κηπάκι

      ΚΥΡΙΑΚΗ     2404 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων – ΑΟΤ Α
Κρηνιτσας ΑΟΤ 2011 – Αγ Μονη
Καλαμπακας Μετεωρα α – Καλλιδενδρη
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Πύργου Πύργος   – Πηγη
Πυλης Πορταικος – Πυργετός
Καλαμπακας Μετεωρα β – Φαρκαδόνα
Εγ. Ακαδημιας 1 Καλύβια   – ΑΕΤ
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια – Δροσερό
Φιλύρας Φιλύρα   – Πιαλεία
Λυγαριας Λυγαρια   – Ροπωτό
Οικουμενιου Οικουμενιος -Ασπροβαλτος
Παλαιομ/ρου Πηγη   – Γόμφοι
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Χρυσομηλια
Πρίνους Πρίνος   – Αγιοφυλλο
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο – Βυτουμας
Ρεπό : Τυμφαίος
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Γλύνους Γλύνος   – Καρυες
Ράξας Τζουρτζια – Πετρωτό
Κρήνης Κρήνη     – Ριζαριό
Αρδανίου Αρδάνι   – Αστερας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι – Καλύβια  
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Χρυσαυγη
Πυργετου Πύργος   – Αχιλλέας
Λόγγου Λόγγος 2012 – Ζάρκο
Ρεπό : Ταξιάρχες
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Μεγάρχης Μεγάρχη   – Μπελετσι
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Φωτεινού Φωτεινό – Κεφαλ/κος
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.