Με την καρδιά περιβόλι γυρίζουν τα Μετέωρα από την Κέρκυρα – Ήττα με 3 – 2 από την Αναγέννηση Περιβολίου

Δεν τα κατάφεραν τα Μετέωρα να πάρουν ένα θετικό αποτέλεσμα στο σημερινό παιχνίδι με την Αναγέννηση Περιβολίου.

0 440

Η ομάδα του Περιβολίου στα πρώτα λεπτά αφνιδίασε την ομάδα των Μετεώρων και πέτυχε δυο γκολ στο 5ο και 7ο λεπτό και βρέθηκε να προηγείται με 2 – 0. Όμως η ομάδα των Μετεώρων δεν άφησε έτσι τα πράγματα και απάντησε στα δυο τέρματα του Περιβολίου με γκολ των Αγγελάκη και Αυγέρου στο πρωτο ημίχρονο βρίσκοντας το 2ο τις δυο ομάδες ισόπαλες και να κυνηγούν το γκολ της νίκης.

Η ομάδα του Περιβολίου η οποία ύστερα από καλές φάσεις και των δυο ομάδων να πετύχει το γκολ της νίκης και να πάρει τους τρεις πολύτιμους βαθμούς κάνοντας το τελικό 3 – 2 με την ομάδα των Μετεώρων να διαμαρτύρεται για ακύρωση γκολ του Σκρέκα στις καθυστερίσεις.

Αναγέννηση Περιβολίου: Νάος, Σουλάνης, Ρωμαντζάς, Γραικός, Μίαρης, Βάγιας, Μίαρης, Κ. Μήτσουλης, Βούλγαρης, Τσεβανέδης, Μητσούλης Γ.

Α.Σ Μετέωρα: Μπομπόλας, Ματζάνας, Τσιαούσης, Κουβελάς, Σκρέκας, Αυγέρος, Κωστής, Βουλτσίδης, Αγγελάκης, Γραβάνης Γ.