Ξεκινούν τα πρωταθλήματα σε Α’ και Α1′ – Στις 17:00 το ντέρμπι Κρύα Βρύση – Βράχος Καστρακίου – Διαιτητές

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές τους για τα παιχνίδια ποοσφαίρου που θα γίνουν αύριο και την Κυριακή.

0 426

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές τους για τα παιχνίδια ποοσφαίρου που θα γίνουν αύριο και την Κυριακή.

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές τους για τα παιχνίδια ποοσφαίρου που θα γίνουν αύριο και την Κυριακή.

ΣΑΒΒΑΤΟ    10 – 09 – 2016 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ 17:00
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα   – Δενδροχωρι Πέτσας Τατσινας   – Μπαιρακταρης
Διάβας Κρ Βρύση     – Καστράκι Κοντινος Τζανης     – Σταφυλας
Οικουμενιου Οικουμενιος – Σαράγια Παντος Μπαλας Χ – Μαρκος
Πυργετου Πυργετός     – Φήκη Μισσας Κουρεντας – Μανασης Μ
  Πρόδρομος   – Δήμητρα ΑΑ  
Γριζάνου Γριζάνο       – ΑΕΤ Λεωνιδας Αλεξοπουλος – Μουστακας
Καρυων Καρυες       – Αγ Μονη Χιωτης Ανδριοπουλος – Ροτσας
Μεγαλ/ριου Μεγαλοχωρι   – Πορταικός Δουλοπουλος Ζησης   – Τοτης
Νεοχωριου Νεοχώρι     – Μετεωρα Κουτσαγιας Τσακνης   – Βουτσελας
       
ΚΥΡΙΑΚΗ      11 – 09 – 2016   ΩΡΑ 11:00
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος  
Λυγαριάς Λυγαρια   – Χρυσομηλια Ζησης Μουστακας   – Πρεβεντας
  Παλαιομ/ρο – Γοργογυρι αα  
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος – Κεφαλ/σο Λεωνιδας Κουρεντας   – Τζανης
Μουριας Δροσερό   – Πρίνος Κοντινος Κωτουλας – Σταφυλας
Θεόπετρας Θεόπετρα – Γόμφοι Χιωτης Λεωνιδας Κ – Μανασης Μ
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος – Πηγη Μισσας Μπαλας   – Αλεξοπουλος
Πιαλείας Πιαλεία – Ασπροκλησια αναβολη  
Φιλύρας Φιλύρα – Κεφαλ/κος Κουτσαγιας Καλογριας   – Ρατζας
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο – Ροπωτό Βουτσελας Πλατσκοβιτς   – Αποστολου
       
ΚΥΡΙΑΚΗ   11 – 09 – 2016    
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 17:00
Ριζώματος Παραληθαίοι   – Μπάρα Λεωνιδας Σταφυλας   – Αλεξοπουλος
Κρήνης Κρήνη     – Πετρωτό   Κουτσαγιας Κωτουλας   – Λεωνιδας Κ
Αρδανίου Αρδάνι     – Γλύνος Δουλοπουλος Χιωτης     – Βουτσελας
Μουριας Τζουρτζια   – Ταξιάρχες Παντος Μανασης Μ – Μουστακας
Ζάρκου Ζάρκο   – Αστερας Ανδριοπουλος Μπαιρακταρης   – Ροτσας
Αγ Κυριακης Αγ Κυριακή   – Πύργος Κοντινος Κουρεντας – Τζανης
Καλυβίων Καλύβια   – Λόγγος 2012 Πετσας Τοτης   – Τασιοπουλος
Γριζανου Γριζάνο – Καλαμάκι Μαρκος Τσακνης   – Κατσογιαννος
  Ρεπό : Αγ Γεωργιος    
       
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.