Ξεκινούν οι αγώνες των πρωταθλημάτων Α’ και Α1 κατηγοριών της ΕΠΣ Τρικάλων

Ξεκινούν το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα των Α’ και Α1 Ερασιτεχνικών κατηγοριών όπου αγωνίζονται αρκετές ομάδες της Καλαμπάκας.

0 249

Ξεκινούν το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα των Α’ και Α1 Ερασιτεχνικών κατηγοριών όπου αγωνίζονται αρκετές ομάδες της Καλαμπάκας.

Ξεκινούν το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα των Α’ και Α1 Ερασιτεχνικών κατηγοριών όπου αγωνίζονται αρκετές ομάδες της Καλαμπάκας.

 

Η ΕΠΣ Τρικάλων ανακοίνωσε τους αγώνες και τους διαιτητές των αγώνων που έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ  14 / 9 / 2013

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α Ερασιτεχνική

 

     ΩΡΑ 16:00

Φήκης

Φήκη           – Κρ Βρύση

Κουτσαγιας

Βουτσελας-Μακρης

Πυργετού

Πυργετός     – Μεγαλοχώρι

Γρατσανης

Νταλουκας-Μπαιρακταρης

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα   – ΑΕΤ

Κοντινος

Μανασης -Λεωνιδας Κ

Μεγαλ/ριου

Ασκληπιος   – Παραληθαίοι

Παντος

Μουστακας -Γκογκινουδης

Οικουμενίου

Οικουμένιος – Περιστέρα

Μανασης

Τσακνης- Καπερωνης

Μπάρας

Αχιλλέας       – Καστράκι

Τζοφωλης

Γαντζουλας- Νικου

Καλυβίων

Καλύβια       – Φλαμούλι

Δουλοπουλος

Τζανης -Κωτουλας

Καλαμπακας

Μετεωρα     – Δήμητρα

Μισσας

Λεωνιδας – Ρουσι Φ

       
       
 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ 16:00

Ριζαριού

Ριζαριό       – Απόστολοι

Χιωτης

Ραπτης -Μαργιωλης

       
 

     ΚΥΡΙΑΚΗ

15-09-2013

 
       
 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ : 11:00

Πύργου

Πύργος       – Φανερωμένη

Ανδριοπουλος

Μουστακας -Γκογκινουδης

Γλύνους

Γλύνος       – Λόγγος 2012

Βουτσελας

Νικου-Σταφυλας

Καρυών

Καρυές       – Αμπελάκια

Μισσας

Λεωνιδας Κ- Ρουσι Φ

Ζάρκου

Ζάρκο         – Νεοχώρι

Κουτσαγιας

Μπαιρακταρης- Καψουρας

Ράξας

Ράξα           – Κρήνη

Γαντζουλας

Ραπτης -Τσιουλης

Πετροπόρου

Πετρόπορος – Κηπάκι

Λεωνιδας Σ

Μαργιωλης -Αβρααμ

Γριζάνου

Γριζάνο         – Αρδάνι

Παντος

Τσακνης -Δουλοπουλος Ευθ

Βασιλικής

Βασιλική       – Σαράγια

Κοντινος

Χιωτης- Κωτουλας

       
 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ : 16:00

Γοργογυρίου

Γοργογύρι     – Βυτουμας

Χιωτης

Ραπτης – Καψουρας

Φωτεινού

Φωτεινό       – Λυγαριά

Βουτσελας

Γκογκινουδης -Ρουσι Χρ

Ελευθ/ρίου

Ελευθ/ρι       – Ασπροκλησιά

Κουτσαγιας

Νικου -Τσιουλης

Γάβρου

Πανχασιακός – Πορταικός

Δουλοπουλος

Τοτης -Αλεξοπουλος

Μουριάς

Δροσερό         – Φωτάδα

Παντος

Κωτουλας -Τσακνης

Γόμφων

Γόμφοι           – Δενδροχώρι

Γαντζουλας

Λεωνιδας Κ-Δουλοπουλος Ευθ

Πιαλείας

Πιαλεία           – Πρόδρομος

Μανασης

Αβρααμ -Σταφυλας

Μεγάρχης

Μεγάρχη         – Χρυσομηλιά

Μισσας

Μαργιωλης -Μπαιρακταρης

Σαρακίνας

Σαρακίνα       – ΑΟΤ

Κοντινος

Λεωνιδας- Σ Ρουσι Φ

 

Ρεπώ : Πηγη

   
       
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.