Κρύα Βρύση – Βράχος Καστρακίου σήμερα στο γήπεδο της Διάβας – Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣΤ

0 4,103

Από την ΕΠΣΤ Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους ερασιτεχνικούς αγώνες το Σαββατοκύριακο 2 και 3 Μαρτίου: 

Το πρόγραμμα αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ    02 – 03 – 2019

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
Κ 141ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΦαρκαδόναςΠετρωτό  – Μεγαλ/ριΤουλουμηςΣακκας     – Κατσογιαννος
ΦλαμουλιουΑΟΤ  – Ακ ΑμπελακιωνΠαπαγεωργοπουλοςΣινδρος    – Κουτσαγιας
ΜπαλκουραςΔήμητρα α  – Ακαδημια 1ΣταφυλαςΚαπερωνης  – Πλοκας
Ρεπό : Αχιλλέας
Κ 142ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΠύργουΠύργος  – ΠυργετόςΜαργιωληςΑβρααμ   – Μαρκοπουλος
Αγ Βης/ναΠορταικός  – Δημητρα βΤζιοτζιοςΚωστηρας  – Τατσιοπουλος
ΚαλαμπακαςΜετεωρα  – ΒαλτινόΜανασης ΜΝτινος    – Αργυροπουλος
ΑΕΤ   – Αγ Μονη3-0
Α ΕρασιτεχνικήΩΡΑ  15:00
ΠηγηςΠηγη     – ΚεφαλόβρυσοΚουτσαγιαςΛεωνιδας Κ   – Παπαγεωργοπουλος
ΦήκηςΦήκη     – ΝεοχωριΚοντινοςΣταφυλας   – Μπαλας
ΣαραγιωνΣαραγια  – ΤαξιάρχεςΛεωνιδας ΣΚωτουλας   – Τζιοτζιος
ΔιάβαςΚρ Βρύση  – ΚαστράκιΠετσαςΑποστολου  – Καπερωνης Ν
Μεγαλ/ριουΜεγαλ/ρι  – Αγ ΜονηΔουλοπουλοςΝταλουκας  – Μανασης Μ
ΠυργετουΠυργετός  – ΔημητραΖησηςΑλεξοπουλος  – Τουλουμης
ΜπάραςΑχιλλεας  – ΚαλύβιαΜανασης ΚΚαλογριας   – Ντίνος
Πορταικος  – ΑΕΤ3-0
Πύργος  – Γλύνος3-0
Γ Ερασιτεχνική2ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΜπελετσιουΜπελέτσι  – ΑσπροκλησιαΜαργιωληςΤατσιοπουλος  – Κατσογιαννος
Φωτάδα   – ΓενεσιΜαταιώνεται
Ελευθ/ρι  – ΠρόδρομοςΜαταιώνεται
ΩΡΑ  15:00
ΠανελλήνιοΠρωτάθλημαΔικηγόρων
ΠύργουΤρικαλα  – ΘεσσαλονίκηΑνδριοπουλοςΑβρααμ   – Καπερωνης
 
 

ΚΥΡΙΑΚΗ    03. 03. 2019

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
Β Ερασιτεχνική1ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΡιζωματοςΠαραληθαίοι  – ΚηπάκιΛεωνιδας ΚΠαπαγεωργοπουλος-Τουλουμης
ΚαρυωνΑκ Αμπελακιων  – ΓριζανοΚοντινοςΚαψουρας   – Κουτσαγιας
ΧρυσαυγήςΑστερας  – ΒασιλικήΚουτσαγιας ΓΜαργιωλης  – Κωστηρας
ΖάρκουΖάρκο   – ΛόγγοςΤζιοτζιοςΠλοκας   – Σακκας
ΟικουμενιουΟικουμενιος  – ΠετρωτόΜανασης ΜΡάτζας    – Αβρααμ Β
Αγ ΚυριακήςΑγ Κυριακή  – ΚρήνηΠαφηςΚαλογριας   – Μαρκοπουλος
ΑρδανίουΑρδάνι  – ΚαρυεςΖησηςΣινδρος   – Ντινος
ΡιζαριούΡιζαριό  – ΚεραμίδιΜανασης ΚΚωτουλας  – Καπερωνης
Ρεπό : Ακαδημια 1
Β Ερασιτεχνική2ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΠρίνουςΠρίνος   – ΒαλτινόΚοντινοςΚωτουλας   – Καψουρας
Παλ/ρουΡοπωτό  – ΔενδροχωριΜανασης ΚΜανασης Μ  – Παφης
ΑσπροβαλτουΑσπροβαλτος  – ΓόμφοιΖησηςΠλοκας   – Σινδρος
ΜουριαςΔροσερό  – ΦωτεινόΔουλοπουλοςΠαπαγεωργοπουλος  – Τζιοτζιος
ΠεριστεραςΤζουρτζια  – Παλαιομ/ροΚουτσαγιαςΚαλογριας   – Καπερωνης
ΘεόπετραςΘεόπετρα  – ΠιαλείαΠετσαςΣταφυλας   – Λεωνιδας Κ
Χρυσομηλια  – Κεφαλ/κος3-0
Βυτουμας  – Φιλύρα3-0
Ρεπό : Λυγαρια
Κ    121ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
Αγ ΓεωργίουΑκ Αμπελακιων -Πύργος αΚουτσαγιας
ΝεοχωριουΝεοχωρι  – Αγ ΜονηΜουστακας
Football FactoryΚαρυες   – ΑΟΤΣακκας
ΜπαραςΑχιλλέας  – Μεγαλ/ριΛεωνιδας Σ
Ακαδημια 1 α – Μετεωρα α3-0
Ρεπό : Δημητρα α
Κ    122ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΜπαλκουραςΔημητρα β  – ΟικουμενιοςΑβρααμ Β
ΚαλαμπακαςΜετεωρα β  – ΠηγηΝτινος
ΠύργουΠύργος β  – Ακαδημια 1 βΑποστολου
Αγ Βης/ναΠορταικος  – ΣυνοικίαΚωστηρας
ΒαλτινουΒαλτινό  – ΠυργετόςΤουλουμης
Γ Ερασιτεχνική1ος ΟμιλοςΩΡΑ  15:00
ΑποστόλωνΑπόστολοι  – ΠατουλιαΑνδριοπουλοςΚατσογιαννος  – Τατσιοπουλος
ΣαραγιωνΣυνοικία  – ΛεπτοκαρυαΑλεξοπουλοςΑργυροπουλος  – Μαρκοπουλος
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.