Κανονικά οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των ομάδων του νομού το Σαββατοκύριακο – Το πρόγραμμα

Κανονικά θα γίνουν οι αγώνες ποδοσφαίρου των κατηγοριών της ΕΠΣ Τρικάλων μέσα στο Σαββατοκύριακο 21 και 22 Δεκεμβρίου.

0 161

Κανονικά θα γίνουν οι αγώνες ποδοσφαίρου των κατηγοριών της ΕΠΣ Τρικάλων μέσα στο Σαββατοκύριακο 21 και 22 Δεκεμβρίου.

Κανονικά θα γίνουν οι αγώνες ποδοσφαίρου των κατηγοριών της ΕΠΣ Τρικάλων μέσα στο Σαββατοκύριακο 21 και 22 Δεκεμβρίου.

Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ   21  / 12 / 2013                       

 

Γηπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό Πρωτάθλημα

 

     ΩΡΑ   11:00

Πύργου

Πύργος   – Μετεωρα

 

 

Λογγακίου

ΑΟ Τρίκαλα 1963  – Δήμητρα

 

 

Φωτάδας

Σαράγια  – Φήκη

 

 

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  – ΑΟΤ

 

 

Κηπακίου

ΑΕΤ  – Σαρακίνα

 

 

Αγ Μονης

Αμπελάκια  – Ακαδημια 1

 

 

Πύλης

Πορταικός  – Καλύβια

3-0

 

 

 

 

 

 

Α  Ερασιτεχνική

 

     ΩΡΑ   15:00

Φήκης

Φήκη      – Μεγαλ/ρι

 

 

Διάβας

Κρ Βρύση  – ΑΕΤ

 

 

Πυργετού

Πυργετός   – Παραληθαίοι

 

 

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα  – Περιστερα

 

 

Μεγαλ/ριου

Ασκληπιος  – Καστρακι

 

 

Οικουμενιου

Οικουμενιος  – Φλαμουλι

 

 

Μπάρας

Αχιλλέας  – Μετεωρα

 

 

Καλυβίων

Καλύβια  – Δήμητρα

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ   15:00

Πρίνους

Πρίνος   – Αν. Μεγάρχης

 

 

Δενδ/ριου

Παπαράτζα  – Φιλύρα

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ   15:00

Σωτήρας

Τζουρτζια  – Κεφαλ/σο

 

 

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο  – Τυμφαίος

 

 

 

 

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ  22.12.2013                       

 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1  Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ   11:00

Πύργου

Πύργος    – Αμπελάκια

 

 

Λόγγου

Λόγγος 2012  – Νεοχώρι

 

 

Αποστόλων

Απόστολοι  – Κρήνη

 

 

Ριζαριού

Ριζαριό  – Αρδάνι

 

 

Γλύνους

Γλύνος  – Σαράγια

 

 

Καρυών

Καρυες  – Βασιλική

 

 

Ζάρκου

Ζάρκο  – Γριζάνο

 

 

 

Ράξα   – Πετρόπορος

3-0

 

 

Φανερωμενη  – Κηπάκι

0-3

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

     ΩΡΑ   11:00

Μεγαλ/ριου

Πατουλια  – Αγ Κυριακή

 

 

 

 

 

 

 

Α1  Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ   15:00

Φωτάδας

Φωτάδα   – Γοργογυρι

 

 

Πύλης

Πορταικός  – Δενδρ/ρι

 

 

Ασπρ/σιας

Ασπρ/σια  – Πρόδρομος

 

 

Λυγαριάς

Λυγαριά   – Χρυσομηλιά

 

 

Βυτουμάς

Βυτουμα   – ΑΟΤ

 

 

Πηγής

Πηγη        – Μεγάρχη

 

 

Φωτεινού

Φωτεινό   – Πιαλεία

 

 

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι   – Γόμφοι

 

 

Γάβρου

Πανχ/κος  – Δροσερό

 

 

 

Ρεπό : Σαρακίνα

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

     ΩΡΑ   15:00

Διαλεχτού

Ανταλλάξιμα  – Μπελέτσι

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

     ΩΡΑ   15:00

Λεπτοκαρυας

Λεπτοκαρυα  – Κεφαλ/κος

 

 

 

 

 

 

 

Β Ερασιτεχνική

3ος Ομιλος

     ΩΡΑ   15:00

Πετρωτού

Πετρωτό  – Πηνειάδα

 

 

Αγ Κυριακής

Ακαδημια Τρικ  – Ταξιάρχες

 

 

 

 

 

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.