Σύλληψη δύο ατόμων για κλοπή Συνελήφθησαν, χθες (24-07-2022) τις μεταμεσονύχτιες ώρες σε περιοχή του Δήμου Μετεώρων, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Μετεώρων, -2- άτομα, -1- ημεδαπός και -1- αλλοδαπή, διότι αφαίρεσαν το χρηματικό ποσό των -200- ευρώ από οικία ημεδαπού, εκμεταλλευόμενοι την απουσία του.
Είσοδος
Είσοδος
Ανάκτηση κωδικού πρόσβασης.
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σας αποσταλεί με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
Προηγούμενη Δημοσίευση
Επόμενη Δημοσίευση
Μπορεί επίσης να σας αρέσει