Καλαμπάκα: Έκοψαν την βασιλόπιτα οι εργαζόμενοι του Δήμου Μετεώρων Τοπικές Ειδήσεις Από admin Δημοσίευση Ιαν 19, 2024 -13:53 0 1.799 Κοινοποίηση FacebookTwitterΗλεκτρονικό ΤαχυδρομείοViber Την καθιερωμένη βασιλόπιτα έκοψαν το μεσημέρι της Παρασκευής οι εργαζόμενοι του Δήμου Μετεώρων. Η κοπή της βασιλόπιτας έγινε στο Πολιτιστικό Κέντρο Καλαμπάκας παρουσία του Δημάρχου Δ. Μετεώρων κ. Λευτέρη Αβραμόπουλου. 0 1.799 Κοινοποίηση