Η Αθλητική κίνηση του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του νομού

Επιστοφή στα γήπεδα μετά τις ημέρες των εορτών για όλες τις ομάδες και το ερχόμενο Σαββατοκύρικο θα γίνουν τα εξής παιχνίδια:

0 54

Επιστοφή στα γήπεδα μετά τις ημέρες των εορτών για όλες τις ομάδες και το ερχόμενο Σαββατοκύρικο θα γίνουν τα εξής παιχνίδια:

Επιστοφή στα γήπεδα μετά τις ημέρες των εορτών για όλες τις ομάδες και το ερχόμενο Σαββατοκύρικο θα γίνουν τα εξής παιχνίδια:

ΠΑΙΔΙΚΟ-Εξ΄ αναβολής
(Σάββατο 8/1/2011-ΩΡΑ 11.00)

Καστράκι-Δήμητρα
Mαργιώλης-Φαρμάκη-Σταφυλάς

Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ-14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2011-ΩΡΑ 15.00)

Γενέσι – Λογγάκι (γ. Πρίνους)
Δουλόπουλος-Παπανικολάου-Τσικρικάς

Ελευθεροχώρι –  Καλύβια     
Καπερώνης-Κούρεντας-Μπλέτσας

Φλαμούλι – Βαλτινό      
Κουτσάγιας-Νταλούκας-Ρούσσης

Δήμητρα – Καστράκι (γ. Φανερωμένης)
Γρατσάνης-Νιώτη-Μπαϊρακτάρης

ΑΕΤ –  Μπάρα    
Τζοφώλης-Μανασής Μ.-Λεωνίδας Κ.

Νεοχώρι – Φαρκαδόνα   
Μανούρας-Ρότσας-Τζάνης

Κρύα Βρύση – Ασκληπιός ( γ. Σαρακίνας )
Τουτούκης-Μυλωνάς Χ.-Τσιούλης

Φήκη – Παραληθαίοι    
Μανασής Κ.-Νίκου-Λεωνίδας Σ.

Μεγαλοχώρι – Δροσερό/Μουριά   
Πάντος-Ανδριόπουλος-Ράπτης

Β1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ- Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2011-ΩΡΑ 15.00)

Φωτεινό-Ανταλλάξιμα
Μυλωνάς Ν-Αβραάμ-Χιώτης

Σαρακίνα-Καλαμάκι
Βουτσελάς-Γιαννουλά-Δουλόπουλος Ευθ.

Αγιόφυλλο-Βυτουμάς
Πελεκάνος-Φαρμάκη-Σκρέτας

Θεόπετρα-Άγ. Απόστολοι
Μαργιώλης-Στεφόπουλος-Σταφυλάς

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ-Β΄ΟΜΙΛΟΣ-14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2011-ΩΡΑ 11.00)

Μεγάρχη-Πρίνος
Δουλόπουλος-Λεωνίδας Κ.-Σκρέτας

Πηγή-Γόμφοι
Τουτούκης-Γρατσάνης-Μυλωνάς Ν.

Διάβα-Πυργετός
Ανδριόπουλος-Λεωνίδας Σ.-Φαρμάκη

Λυγαριά-Χρυσομηλιά
Καπερώνης-Μπαϊρακτάρης-Ράπτης

Άγ. Βησσαρίωνας-Πιαλεία
Τσιούλης-Τζάνης-Γιαννουλά

Πύργος-Πανχασιακός
Πελεκάνος-Νιώτη-Κούρεντας

Ασπροκκλησιά-Πρόδρομος
Πάντος-Ρούσσης-Μπλέτσας

Περιστέρα-Αμπελάκια
Κουτσάγιας-Μυλωνάς Χ.-Ρότσας

Δενδροχώρι-Πορταϊκός
Μανούρας-Νταλούκας-Μαργιώλης

Β1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ-Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
(ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2011-ΩΡΑ 11.00)

Πατουλιά-Παράδεισος
Βουτσελάς-Πάφης-Καψούρας

Ριζαριό-Ακαδημία
Τανάγιας-Γαντζούλας-Μανούρας Ν.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ- Α΄ΟΜΙΛΟΣ-14η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
( ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2011-ΩΡΑ 15.00)

ΠΕΦ-Παλαιόπυργος (γ. Αγ. Μονής)
Ανδριόπουλος-Καπερώνης-Μπλέτσας

Κεφαλοβρυσιακός-Ράξα
Γρατσάνης-Ρούσσης-Λεωνίδας Σ.

Βασιλική-Σωτήρα
Μπαϊρακτάρης-Τζάνης-Μυλωνάς Ν.

Πελινναίοι-Καρυές
Πάντος-Μαργιώλης-Ρότσας

Γριζάνο-Άγ. Οικουμένιος
Δουλόπουλος-Ράπτης-Σκρέτας

Λεπτοκαρυά-Ζάρκο
Κουτσάγιας-Νιώτη-Τσιούλης

Κρήνη-Γλίνος
Μανούρας-Κούρεντας-Λεωνίδας Κ.

Κρηνίτσα-Πηνειάδα
Πελεκάνος-Νταλούκας-Στεφόπουλος

Ρεπό: Πλοπιακός

Β1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
( ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2011-ΩΡΑ 15.00)

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

Μουριά-Αν. Μεγάρχης
Τανάγιας-Πάφης-Καψούρας

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

Πετρόπορος-Αρδάνι
Βουτσελάς-Γιαννουλά-Φαρμάκη

Διαμάντι-Αστέρας
Αβραάμ-Μανούρας Ν.-Γαντζούλας

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.