Η αγωνιστική δράση των ομάδων του νομού Τρικάλων – Οι διαιτητές

Στα γήπεδα του νομού θα βρεθούν οι ομάδες ποδοσφαίρου όλων των κατηγοριών

0 240

Στα γήπεδα του νομού θα βρεθούν οι ομάδες ποδοσφαίρου όλων των κατηγοριών

Στα γήπεδα του νομού θα βρεθούν οι ομάδες ποδοσφαίρου όλων των κατηγοριών για τα παιχνίδια που θα γίνουν μεταξύ τους.

Τα παιχνίδια και οι διαιτητές τους έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    0411 – 2017  

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
 Παιδικό  ΩΡΑ 11:00
ΚρήνηςΝεοχωρι – ΠηγηΜουστακας ΓΤουλουμης   – Κυραντζουλης
ΚηπακιουΑΟΤ   – Δημητρα αΠετσας ΣΠαπαγεωργοπουλος  – Μαργιωλης
Καλαμπακας βοηθΜετεωρα β – Πετρωτό ΓκογκινουδηςΚατσογιαννος – Μπαλας Ι
Διάβας Μετεωρα α – Ακαδημια 1Μανασης ΜΚαπερωνης – Τοτης
ΦήκηςΦηκη     – Πύργος Ζησης ΒΡατζας   – Θανασουλας
ΜπαλκουραςΔημητρα β – Ακ Αμπελακιων Σταφυλας ΚΜαρκοπουλος – Αποστολου
    
    
    
 Α Ερασιτεχνική  ΩΡΑ 15:00
ΔιάβαςΜετεωρα   – Γριζάνο Πετσας ΣΑνδριοπουλος   – Μουστακας
ΚηπακιουΑΕΤ     – Καλύβια Κουτσαγιας ΓΜανασης Μ – Μπαλας Χ
Πυργετού Πυργετός – Αγ Μονη Κοντινος ΕΝταλουκας Θ – Τζανης Ν
ΜπαραςΑχιλλεας – Καστράκι Δουλοπουλος ΕΑλεξοπουλος Χ – Σταφυλας Κ
ΣαραγιωνΣαραγια – Οικουμενιος Λεωνιδας ΣΖησης Β  – Μπαιρακταρης
ΠηγηςΠηγη     – Φήκη Μανασης ΚΚωτουλας Π – Παπαγεωργοπουλος Π
Μεγαλ/ριουΜεγαλοχωρι – Πορταικός Παντος ΒΛεωνιδας Κ – Βουτσελας Κ
 Δροσερό – Δημητρα 0-3 
 Ρεπό : Κρ Βρύση   
    
    

 ΚΥΡΙΑΚΗ    05 – 11 – 2017 

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
 Προπαιδικό Α Ομιλος ΩΡΑ 11:00
ΒαλτινουΒαλτινό   – Πηγη α Μαργιωλης  
ΜπαλκούραςΔημητρα α – Πορταικός Μαρκοπουλος  
Βοηθ Πυργου Πύργος   – Απόστολοι Γκογκινουδης  
Κηπακιου 10:00ΑΟΤ α – Μετεωρα αΜουστακας  
 Ρεπό : Φηκη   
    
 Προπαιδικό Β Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Πυργετου 9:30Πυργετός – Δημητρα βΓκογκινουδης  
ΣαραγιωνΠηγη β   – Ακαδημια 1Καπερωνης 
ΚαλαμπακαςΜετεωρα β – Μεγαλοχωρι Τουλουμης  
ΚηπακίουΑΟΤ β – Πετρωτό Μουστακας  
Αγ ΓεωργίουΑκ Αμπελακιων – Αγ Μονη Κατσογιαννος  
    
    
 Α1 Ερασιτεχνική1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
ΓλύνουςΓλύνος   – Λόγγος 2012Κουτσαγιας ΓΒουτσελας   – Καλογριας
ΚαρυωνΚαρυες – Κεραμίδι Ζησης ΒΡατζας   – Κυραντζουλης
ΜουριαςΑκ Αμπελακιων-Αγ Κυριακή Μανασης ΚΑλεξοπουλος – Θανασουλας
ΚρήνηςΚρήνη   – Πύργος Λεωνιδας ΣΜανασης Μ – Σταφυλας
ΡαξαςΤζουρτζια – Παραληθαίοι Κοντινος ΕΤζανης   – Αποστολου
Αγ ΚυριακήςΑκαδημια 1 – Αρδάνι Πετσας ΣΚαψουρας   – Ροτσας
ΤαξιαρχώνΤαξιάρχες – Πετρωτό Δουλοπουλος Νταλουκας   – Λεωνιδας Κ
 Ασπροκλησια – Ριζαριό 0-3 
 Ρεπό : Ζαρκο   
    
    
    
    
 Α1 Ερασιτεχνική2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Παλ/ρουΠαλαιομ/ρο – Αγιοφυλλο Κουτσαγιας ΓΓκογκινουδης – Καλογριας
ΒυτουμαςΒυτουμας   – Κεφαλ/κος Μανασης KΑλεξοπουλος – Μπαιρακταρης
ΑσπροβαλτουΑσπροβαλτος – Τυμφαίος Βουτσελας ΚΛεωνιδας Κ – Αποστολου
ΣαρακιναςΧρυσομηλια – ΠιαλείαΠετσας ΣΜανασης Μ – Σταφυλας
ΘεόπετραςΘεόπετρα – Φιλύρα Κοντινος ΕΝταλουκας   – Κωτουλας
ΠρίνουςΠρίνος   – Κεφαλ/σοΛεωνιδας ΣΤζανης   – Ράτζας
ΦωτεινουΦωτεινό   – Λυγαρια Ανδριοπουλος Μουστακας   – Μαργιωλης
ΔενδροχωριουΔενδροχωρι – Ροπωτό Ζήσης ΒΚατσογιαννος – Καπερωνης
 Ελευθ/ρι – Φωτάδα 3-0 
    
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.