Ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο – Τα παιχνίδια και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Μια σειρά από ποδοσφαιρικές αναμετρήσεις θα γίνουν σήμερα και αύριο, στα γήπεδα του νομού μας.

0 161

Μια σειρά από ποδοσφαιρικές αναμετρήσεις θα γίνουν σήμερα και αύριο, στα γήπεδα του νομού μας.

Μια σειρά από ποδοσφαιρικές αναμετρήσεις θα γίνουν σήμερα και αύριο, στα γήπεδα του νομού μας.

Η Α’ ερασιτεχνική κατηγορία φτάνει και αυτή στο τέλος της και με την σημερινή αγωνιστική απομένει άλλη μια για το πέσιμο της αυλαίας.

Ο Βράχος Καστρακίου στο τελευταίο εντός έδρας παιχνίδι αντιμετωπίζει τον Αχιλλέα Μπάρας και η Κρύα Βρύση στο γήπεδο του Μεγαλοχωρίου το Μεγαλοχώρι.

Αγωνιστική δραστηριότητα δεν έχει η παιδική ομάδα των Μετεώρων.

Τα παιχνίδια σήμερα και αύριο έχουν ως εξής:

 

 

Α Ερασιτεχνική

 

Σάββατο – Ώρα  16:00

Καλυβίων

Καλύβια    – Φλαμουλι

Δουλοπουλος

Μουστακας   – Ρουσσης

Μεγάρχης

Μεγάρχη   – Παραληθαίοι

Κουτσαγιας

Ραπτης   – Ροτσας

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι   – Κρ Βρύση

Τζοφωλης

Μανασης Μ  – Νταλουκας

Πυργετού

Πυργετός   – ΑΕΤ

Κοντινος

Τζανης   – Κωτουλας

Αποστόλων

Απόστολοι  – Πύργος

Μανασης Κ

Γαντζουλας   – Καπερωνης

Μπαλκούρας

Δήμητρα    – Φαρκαδόνα

Μισσας

Τσακνης   – Μακρης

Καστρακίου

Καστράκι   – Αχιλλέας

Πάντος

Λεωνιδας Σ  – Τσιουλης

Προδρόμου

Πρόδρομος  – Βαλτινό

Βουτσελας

Σταφυλάς   – Μπεης

    

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

 Κυριακή – Ώρα  11:00

Πιαλείας

Πιαλεία      – Κεφαλ/σο

Καπερωνης

Μαρκος     – Κυραντζουλης

Κηπακίου

Κηπάκι      – Χρυσομηλιά

Λεωνιδας Σ

Γκογκινουδης  – Αβρααμ

Φήκης

Φήκη          – Λυγαριά

Πάντος

Τζανης    – Καψούρας

Γόμφων

Γόμφοι       – Δενδροχώρι

Γαντζουλας

Τοτης    – Πατακας

Αγ Μονης

Αμπελάκια  – Ασπρ/σια

Κοντινος

Χιωτης   – Ρουσσης

Βυτουμάς

Βυτουμάς    – Πορταικός

Κουτσαγιας

Μανασης Μ  – Μακρης

Περιστερας

Περιστερα   – Κεφαλ/κος

Κωτουλας

Σταφυλας  – Μπεης

Μουριάς

Δροσερό      – Πανχασιακός

Δουλοπουλος

Μαργιωλης   – Τσακνης

Πρίνους

Γενεσι         – Γοργογυρι

Μισσας

Ραπτης  – Ρουσσης Αρ

    
    
 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Κυριακή – Ώρα  11:00

Δενδ/ριου

Παπαράτζα  – Σαρακίνα

Βουτσελας

Καρδασης   – Μαρκοπουλος

 

Β Ερασιτεχνική

2ος Ομιλος

Σάββατο – Ώρα  16:00

Πλατάνου

Πλάτανος    – Αγιοφυλλο

Ανδριοπουλος

Πατακας    – Αλεξόπουλος

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.