ΕΠΣΤ: Το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου

Στα γήπεδα θα αναμετρηθούν το Σαββατοκύριακο οι ποδοσφαιρικές ομάδες του νομού Τρικάλων.

0 440

Στα γήπεδα θα αναμετρηθούν το Σαββατοκύριακο οι ποδοσφαιρικές ομάδες του νομού Τρικάλων.

Στα γήπεδα θα αναμετρηθούν το Σαββατοκύριακο οι ποδοσφαιρικές ομάδες του νομού Τρικάλων.

Το πρόγραμμα αγώνων όπως ανακοίνωση η ΕΠΣ Τρικάλων έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    1111 – 2017 

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ 11:00
ΠηγηςΠηγη   – Δημητρα   αΖησης Μαργιωλης   – Μπαλας Ι
Φαρκαδόνας Πετρωτό – Νεοχωρι Μουστακας Γκογκινουδης – Τουλουμης
Αγ ΚυριακήςΑκαδημια 1 – ΑΟΤΒουτσελας Ράτζας   – Μαρκοπουλος
Μεγαλοχωριου Δημητρα β – Μετεωρα αΠετσας Παπαγεωργοπουλος   – Κυραντζουλης
Μουριας Ακ Αμπελακιων – Φηκη Αποστολου Κατσογιαννος – Καπερωνης
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 15:00
ΓριζανουΓριζανο   – Καλυβια Μανασης ΚΛεωνιδας Κ – Κυραντζουλης
Αγ Μονης Αγ Μονη – Μετεωρα Κουτσαγιας ΓΣταφυλας   – Μπαλας Χ
ΚαστρακίουΚαστράκι – ΑΕΤΠετσαςΠαπαγεωργοπουλος – Μπαιρακταρης
ΟικουμενιουΟικουμενιος – Πυργετός Δουλοπουλος Αλεξοπουλος   – Μουστακας
ΜπαλκουραςΔημητρα – Αχιλλέας Λεωνιδας ΣΜανασης Μ – Ζησης
ΦήκηςΦήκη     – Σαραγια ΚοντινοςΒουτσελας – Καλογριας
ΔιάβαςΚρ Βρύση – Πηγη Αρετοπουλος Νταλουκας   – Τζανης
Πορταικος – Δροσερό 3-0
Ρεπό : Μεγαλοχωρι

 ΚΥΡΙΑΚΗ    12 – 11 – 2017

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
JUNIOR ΩΡΑ 11:00
Μπαλκούρας 10:30Δημητρα α – Μετεωρα α Καπερωνης
Βοηθ Πυργου 10:00Πύργος   – Πορταικός Μουστακας
ΠυργετουΠυργετός   – ΑΟΤ 2011Τουλουμης
ΣαραγιωνΠηγη β – ΑΟΤ Γκογκινουδης
ΒαλτινούΒαλτινό   – Ακαδημια 1 αΑποστολου
JUNIOR ΩΡΑ 11:00
Αγ ΓεωργιουΑκ Αμπελακίων – Μετεωρα β Θανασουλας
Αγ ΜονηςΑγ Μονη   – Ακαδημια 1 βΜαρκοπουλος
Βοηθ Πυργου Πύργος β – Νεοχωρι Μουστακας
Πηγης Πηγη α – Δημητρα βΜαργιωλης
Καρυες   – Σαραγια 3-0
Α1 Ερασιτεχνική2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
ΑγιοφυλλουΑγιοφυλλο – Κεφαλ/κος Πετσας ΣΜπαλας Ι – Πρεβεντας
ΛεπτοκαρυαςΤυμφαίος – Παλαιομ/ροΛεωνιδας ΣΡατζας   – Μακρης
ΠιαλείαςΠιαλεία – Βυτουμας Ανδριοπουλος Ζησης   – Καλογριας
ΦιλύραςΦιλύρα   – Ασπροβαλτος Μανασης ΚΜπαλας Χ – Αλεξοπουλος
Κεφαλ/σουΚεφαλ/σο – Χρυσομηλια Κοντινος Παπαγεωργοπουλος   – Βουτσελας
ΛυγαριαςΛυγαρια – Θεόπετρα Δουλοπουλος Μπαιρακταρης – Κυραντζουλης
Παλαιομ/ρουΡοπωτό – Φωτεινό Κουτσαγιας Καψουρας   – Κατσογιαννος
ΔενδροχωριουΔενδροχωρι – ΕλευθεροχωριΑρετοπουλος Μανασης Μ – Σταφυλας
Φωτάδα – Πρίνος 0-3
Α1 Ερασιτεχνική1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
ΛόγγουΛόγγος   – Κεραμιδι Μανασης ΚΣταφυλας   – Αλεξοπουλος
Αγ ΚυριακήςΑγ Κυριακή – Γλύνος Λεωνιδας ΣΜανασης Μ – Καλογριας
ΠύργουΠύργος – Καρυες Κοντινος Μπαλας Χ – Παπαγεωργοπουλος
ΡιζωματοςΠαραληθαίοι – Ακ Αμπελακιων Πετσας ΣΜαργιωλης – Καψουρας
ΡιζαριουΡιζαριό – Κρήνη Ζησης Μπαιρακταρης – Κυραντζουλης
ΑρδανίουΑρδάνι – Τζουρτζια Κουτσαγιας Μουστακας   – Τουλουμης
ΖάρκουΖάρκο – Ακαδημια 1ΒουτσελαςΓκογκινουδης – Καπερωνης Ν
ΠετρωτούΠετρωτο – Ασπροκλησια 3-0
Ρεπό : Ταξιάρχες
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.