ΕΠΣΤ: Το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου το Σαββατοκύριακο

Από την ΕΠΣΤ ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου και των διαιτητών για το Σαββατοκύριακο 30 και 1η Οκτωβρίου.

0 15

Από την ΕΠΣΤ ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου και των διαιτητών για το Σαββατοκύριακο 30 και 1η Οκτωβρίου.

Από την ΕΠΣΤ ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου και των διαιτητών για το Σαββατοκύριακο 30 Σεπτεμβρίου και 1η Οκτωβρίου.

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    30 – 09 – 2017 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 16:30
Σαραγίων Σαράγια   – Πηγη Παντος Λεωνιδας Κ-Παπαγεωργοπουλος
Μπάρας Αχιλλέας – Μεγαλοχωρι Κουτσαγιας Μουστακας   – Μπαιρακταρης
Κηπακίου ΑΕΤ       – Κρ Βρύση Μανασης Κ Ανδριοπουλος – Βουτσελας
Καλαμπακας Μετεωρα – Πορταικός Πετσας Ζησης     – Ρατζας
Καλυβίων Καλύβια   – Φήκη Δουλοπουλος Σταφυλας   – Μπαλας Χ
Πηγης Αγ Μονη – Δήμητρα Λεωνιδας Σ Νταλουκας   – Αλεξοπουλος
Καστρακίου Καστράκι – Οικουμενιος Κοντινος Μακρης   – Πρεβεντας
Γριζάνο – Δροσερό 3-0αα
Ρεπό : Πυργετός
ΚΥΡΙΑΚΗ      0110 – 2017 ΩΡΑ 11:00
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο – Πρίνος Μπαιρακταρης Θανασουλας – Κατσογιαννος
Σαρακίνας Χρυσομηλια- Ελευθεροχωρι Κοντινος Παπαγεωργοπουλος – Μακρης
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος – Δενδροχωρι Πετσας Μαργιωλης – Γκογκινουδης
Βυτουμα Βυτουμας – Ροπωτό Βουτσελας Μπαλας Ι – Μαρκοπουλος
Παλ/ρου Παλαιομ/ρο – Φωτάδα Ανδριοπουλος Ροτσας   – Κυραντζουλης
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος – Λυγαρια Κουτσαγιας Ρατζας – Πρεβεντας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος – Κεφαλ/σο Ζησης Μουστακας – Καπερωνης Ν
Πιαλειας Πιαλεια – Φιλύρα Δουλοπουλος Καλογριας – Αποστολου
ΚΥΡΙΑΚΗ      0110 – 2017
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Ράξας Τζουρτζια   – Ακαδημία 1 Μπαιρακταρης Μουστακας – Γκογκινουδης
Κρήνης Κρήνη     – Ταξιάρχες Παντος Παπαγεωργοπουλος – Ράτζας
Καρυων Καρυες     – Ζάρκο Κοντινος Καλογριας – Αποστολου
Γλύνους Γλύνος   – Πετρωτό Κουτσαγιας Λεωνιδας   – Κωτουλας
Κεραμιδίου Κεραμίδι – Αρδάνι Ζησης Καπερωνης – Μαρκοπουλος
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Ριζαριό Πετσας Μαργιωλης – Πρεβεντας
Πύργου Πύργος – Παραληθαίοι Μανασης Κ Νταλουκας – Αλεξοπουλος
Λόγγος – Ασπροκλησια 3-0αα
Ρεπό : Ακ Αμπελακιων
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Θεόπετρας Θεόπετρα   – Φωτεινό Βουτσελας Κατσογιαννος – Μπαλας Ι
       
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.