ΕΠΣΤ: Τα παιχνίδια και οι διαιτητές το Σαββατοκύριακο 8 και 9 Απριλίου

Από την ΕΠΣΤ ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων των ερασιτεχνικών σωματείων του νομού Τρικάλων και οι διαιτητές τους για το Σάββατο 8 και την Κυριακή 9 Απριλίου.

0 295

Από την ΕΠΣΤ ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων των ερασιτεχνικών σωματείων του νομού Τρικάλων και οι διαιτητές τους για το Σάββατο 8 και την Κυριακή 9 Απριλίου.

Από την ΕΠΣΤ ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων των ερασιτεχνικών σωματείων του νομού Τρικάλων και οι διαιτητές τους για το Σάββατο 8 και την Κυριακή 9 Απριλίου.

Τα παιχνίδια έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    0804 – 2017 

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
 Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 16:00
Κηπακιου ΑΕΤ   – ΦαρκαδοναΠαντοςΠετσας-Καλογριας
Αγ ΜονηςΑγ Μονη – Δημητρα ΜανασηςΝταλουκας- Μανασης Μ
Πύλης Πορταικός – Φήκη ΚουτσαγιαςΤζανης – Κωτουλας
Σαρακίνας Μετεωρα – Σαραγια ΜαρκοςΡάτζας- Καπερωνης
ΝεοχωρίουΝεοχώρι   – Καστράκι ΜισσαςΑλεξοπουλος- Μπαλας
Μεγαλ/ριουΜεγαλ/ρι – Δενδροχωρι ΚοντινοςΒουτσελας- Μπαιρακταρης
Καρυων Καρυες   – Κρ Βρύση ΔουλοπουλοςΣταφυλας- Παπαγεωργοπουλος
ΓριζανουΓριζάνο – Οικουμενιος ΛεωνιδαςΖησης- Πρεβεντας
 Πρόδρομος – Πυργετός 0-3 
    
 Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος 5η
Μεγάρχης Μεγάρχη   – Μπελέτσι ΜουστακαςΡοτσας- Κυρατζουλης
 Καλλιδένδρη – Λιλή0-3 
 Αν. Μεγαρχης – Ανταλλάξιμα 3-0 
 Φωτάδα   – Γοργογυρι3-0 
    

Κυριακή   0904 – 2017

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητής Βοηθοί
 JUNIOR  
ΠυργετούΠυργετός   – Πορταικός Μαργιωλης 
ΣαραγίωνΠηγη Β   – Καλλιδένδρη Καπερωνης 
ΚαλαμπακαςΜετεωρα α – Ακ. Αμπελακιων Μουστακας 
Πύργου Πύργος – Αγ Μονη Πρεβεντας 
Κηπακιου ΑΟΤ α – Δημητρα αΜπαλας 
 Ρεπό : Απόστολοι   
    
 JUNIOR  
ΛογγακίουΑΟΤ 2011 – Δημητρα β Ράτσας 
ΣαραγίωνΣαραγια   – Πηγη αΚαλογριας 
Εγκ Ακαδημιας 1Ακαδημια 1 – Νεοχώρι Κατσογιανος 
ΚαλαμπακαςΜετεωρα β – ΑΟΤ βΠλατσοβιτς  
ΜπαλκούραςΔημητρα γ – Φαρκαδόνα Μαρκοπουλος 
    
 Α1 Ερασιτεχνική1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Παλ/ργουΑστέρας     – Παραληθαίοι ΠαντοςΑποστολου- Γκογκινουδης
Κηπακίου Πύργος       – Ταξιαρχών ΚουτσαγιαςΜισσας- Αλεξοπουλος
ΛόγγουΛόγγος       – Γλύνος ΠετσαςΤζανης- Σταφυλας
ΚαλυβίωνΚαλύβια   – Αχιλλέας ΚοντινοςΝταλουκας- Μανασης Μ
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Ακ Αμπελακιων ΛεωνιδαςΑνδριοπουλος- Μπαιρακταρης
ΖάρκουΖάρκο   – Κρήνη ΜανασηςΚωτουλας- Παπαγεωργοπουλος
Ράξας Τζούρτζια – Αρδάνι ΒουτσελαςΤατσινας – Ζησης
 Καλαμάκι   – Πετρωτό 0-3 
 Ρεπό : Ριζαριο   
    
 Α1 Ερασιτεχνική2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
ΠηγηςΠηγη     – Λυγαρια ΚοντινοςΝταλουκας- Τζανης
Κεφαλ/κουΚεφαλ/κος   – Πρίνος ΔουλοπουλοςΜανασης – Παπαγεωργοπουλος
Παλ/ρουΡοπωτό   – Κεφαλ/σο ΚουτσαγιαςΚαλογριας- Μαρκοπουλος
ΦιλύραςΦιλύρα   – Χρυσομηλια ΛεωνιδαςΠρεβεντας- Γκογκινουδης
ΠιαλείαςΠιαλεία   – Παλαιομ/ρο ΜανασηςΚωτουλας- Αποστολου
ΛεπτοκαρυαςΤυμφαίος – Ασπροβαλτος ΖησηςΜπαιρακταρης- Τατσινας
ΘεοπετραςΘεόπετρα – Δροσερό ΠαντοςΣταφυλας- Βουτσελας
 Ασπροκλησια – Γόμφοι 3-0 
 Αγιοφυλλο – Γοργογυρι3-0 
 Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος 5η
ΒασιλικήςΒασιλική   – Κηπάκι ΠετσαςΚαπερωνης-Κατσογιαννος
ΔιαλεχτούΔιαλεχτό   – Απόστολοι ΜουστακαςΠλατσκοβιτς- Τοτης
ΦωτεινούΦωτεινό   – Βυτουμας ΠαφηςΡοτσας- Μακρης
 Πανχασιακος – Λεπτοκαρυα0-3 
 Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος 6η
ΚεραμιδίουΚεραμίδι   – Πατουλια ΜαργιωληςΤασιοπουλος- Μπαλλας
 Παλ/ργος – Διαμάντι0-3 
 Πηνειάδα – Ακ Τρικαλων0-3 
 Πετρόπορος – Ακαδημια 10-3 
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.