ΕΠΣΤ: Στη σέντρα το Σάββατο Α.Σ Μετέωρα – Βράχος Καστρακίου – Όλοι οι αγώνες και οι διαιτητές

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν οι διαιτητες και τα παιχνίδια του ΣΑββατοκύριακου για το νομό Τρικάλων.

0 16

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν οι διαιτητες και τα παιχνίδια του ΣΑββατοκύριακου για το νομό Τρικάλων.

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου για το νομό Τρικάλων.

Η πρώτη αγωνιστική για την Α’ ερασιτεχνική και την Α1 έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    16 – 09 – 2017 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ 17:00
Γριζάνου Γριζάνο   – Μεγαλ/ρι Πετσας Ζησης   – Ράτζας
Μουριάς Δροσερό – Κρ Βρύση 0-3αα  
Σαραγίων Σαραγια – Πορταικός Δουλοπουλος Αλεξοπουλος – Πρεβεντας
Μπάρας Αχιλλέας – Φήκη Λεωνιδας Σ Σταφυλας – Μπαλας
Πυργετού Πυργετός – Δήμητρα Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ – Παπαγ/λος
Κηπακίου ΑΕΤ         – Οικουμενιος Παντος Μουστακας – Μπαιρακταρης
Καλαμπακας Μετεωρα – Καστράκι Γρατσανης Νταλουκας – Τζανης
Καλυβίων Καλύβια – Αγ Μονη Κοντινος Κωτουλας   – Βουτσελας
  Ρεπό : Πηγη    
       
       
ΚΥΡΙΑΚΗ      17 – 09 – 2017   ΩΡΑ 11:00
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος  
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο – Ελευθ/ρι Κουτσαγιας Παπαγεωργοπουλος – Τοτης
Φωτεινού Φωτεινό     – Δενδροχωρι Βουτσελας Μουστακας – Μαργιωλης
Πρίνους Πρίνος       – Ροπωτό Λεωνιδας Σ Μπαλας – Αλεξοπουλος
Θεόπετρας Θεόπετρα – Φωτάδα Ανδριοπουλος Μακρης   – Ράτζας
Σαρακίνας Χρυσομηλια – Λυγαρια Παντος Λεωνιδας Κ – Σταφυλας
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος – Κεφαλ/σο Κοντινος Νταλουκας – Τζανης
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο – Πιαλεία Μπαιρακταρης Ζιουτος   – Κατσογιαννος
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος – Τυμφαίος Πετσας Πρεβεντας – Γκογκινουδης
       
       
ΚΥΡΙΑΚΗ      17 – 09 – 2017    
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 17:00
Λόγγου Λόγγος 2012 – Ταξιαρχες Λεωνιδας Σ Σταφυλας – Παπαγεωργοπουλος
Λογγακίου Ασπροκλησια – Ζάρκο Ζιουτος Τοτης   – Πρεβεντας
Ράξας Τζουρτζια – Πετρωτό Παντος Μπαιρακταρης – Μακρης
Κρήνης Κρήνη   – Αρδάνι Βουτσελας Μουστακας   – Κατσογιαννος
Ρογγίων Ακ Αμπελακιων – Ριζαριό Κουτσαγιας Αλεξοπουλος – Μπαλας
Καρυων Καρυες   – Παραληθαίοι Δουλοπουλος Νταλουκας – Τζανης
Γλύνους Γλύνος   – Πύργος Κοντινος Λεωνιδας Κ – Κωτουλας
Κεραμιδιου Κεραμίδι – Αγ Κυριακή Πετσας Γκογκινουδης – Μαργιωλης
  Ρεπό: Ακαδημια 1    
   
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.