ΕΠΣΤ: Παίζεται σήμερα η τελευταία αγωνιστική της Α’ Ερασιτεχνικής

Σήμερα παίζεται η τελευταία αγωνιστική της Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας στα γήπεδα του νομού Τρικάλων.

0 35

Σήμερα παίζεται η τελευταία αγωνιστική της Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας στα γήπεδα του νομού Τρικάλων.

Σήμερα παίζεται η τελευταία αγωνιστική της Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας στα γήπεδα του νομού Τρικάλων.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές τους έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    13– 05 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής  Βοηθοί 
JUNIOR 1ος Ομιλος  ΩΡΑ  11:00
Πυργετού Πυργετός    – Πύργος  Μαργιωλης 
Μπαλκούρας Δήμητρα α   – Πηγη  β  Μαρκοπουλος 
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Απόστολοι  Βουτσελας 
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων  – Πορταικός  Ροτσας 
Ρεπό : Καλλιδενδρη 
JUNIOR 2ος Ομιλος  ΩΡΑ  11:00
Λογγακίου ΑΟΤ   2011  – Δημητρα γ Κατσογιαννος 
Μπαλκούρας Δημητρα  β   – Πηγη  α  Πλατσκοβιτς 
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα   – Μετεωρα  β  Μουστακας 
Κηπακίου ΑΟΤ  β  – Ακαδημια  1 Καπερωνης 
Νεοχωριου  Νεοχωρι    – Σαραγια  Αποστολου 
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  17:00
Καστρακίου Καστράκι    – Φαρκαδόνα  Μανασης  Λεωνιδας Σ  – Παφης 
Σαραγίων Σαράγια    – Δενδροχωρι  Πετσας Ανδριοπουλος   – Καλογριας 
Φήκης Φήκη       – Κρ Βρύση  Δουλοπουλος Σταφυλας   – Μαρκος 
Μπαλκούρας Δημητρα   – Οικουμενιος  Ζησης Μισσας    – Κωτουλας 
Πύλης Πορταικός  – Γριζάνο  Παντος  Λεωνιδας Κ  – Παπαγ/λος 
Καλαμπάκας Μετεωρα   – Καρυες  Κοντινος Νταλουκας  – Τζανης 
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Μεγαλοχωρι  Κουτσαγιας  Τατσινας  – Ροτσας
Αγ Μονη  – Πρόδρομος  3-0
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος  ΩΡΑ  17:00
Αγιοφυλλου  Αγιοφυλλο  – Φιλύρα  Βουτσελας  Ρατζας    – Πλατσκοβιτς 
Β Ερασιτεχνική  2ος Ομιλος  ΩΡΑ  17:00
Βυτουμας Βυτουμας  – Κηπάκι  Μουστακας  Κυραντζουλης   – Τοτης 
Β Ερασιτεχνική  3ος Ομιλος  ΩΡΑ  17:00
Παλ/ργου Ακ. Τρικαλων  – Κεραμίδι Μαργιωλης Μπαλας   – Μακρης 
        


 
                Κυριακή    14– 05 – 2017

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής  Βοηθοί 
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος  ΩΡΑ  11:00
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο   – Χρυσομηλια  Δουλοπουλος  Νταλουκας    – Μπαιρακταρης 
Πρίνους Πρίνος    – Παλαιομ/ρο Κοντινος Λεωνιδας Κ  – Μουστακας 
Πηγης Πηγη     – Δροσερό  Κουτσαγιας  Τζανης   – Παπαγ/λος 
Λογγακίου Ασπροκλησια  – Θεοπετρα  Λεωνιδας Σ Σταφυλας   – Πετσας 
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος  – Τυμφαίος  Μανασης Κ Πρεβεντας   – Πλατσκοβιτς 
Παλ/ρου Ροπωτό  – Πιαλεία  Μισσας Κωτουλας   – Βουτσελας 
Γοργογυρι  – Λυγαρια  0-3
Γόμφοι   – Ασπροβαλτος  0-3
Α1 Ερασιτεχνική 1ος  Ομιλος  ΩΡΑ  17:00
Πετρωτού Πετρωτό    – Αχιλλέας  Μισσας Λεωνιδας Κ  – Κωτουλας 
Γλύνους Γλύνος     – Ακ Αμπελακιων  Μαρκος Παπαγ/λος   – Μπαιρακταρης 
Ταξιαρχών Ταξιαρχες   – Κρήνη  Βουτσελας Ζησης   – Ροτσας 
Παλ/ργου Αστερας    – Αρδάνι  Πετσας Αποστολου  – Πρεβεντας 
Κηπακίου Πύργος     – Τζουρτζια  Κουτσαγιας Σταφυλας  – Κατσογιαννος 
Λόγγου Λόγγος 2012  – Ζάρκο  Παφης Ρατζας    – Καπερωνης 
Ριζαριού Ριζαριο   – Καλύβια  Κοντινος Νταλουκας   – Τζανης 
Καλαμάκι  – Αγ Κυριακή 0-3
Ρεπό : Παραληθαίοι 
JUNIOR 2ος Ομιλος  ΩΡΑ  17:00
Πηγης Πηγη  α   – Νεοχωρι  Μαργιωλης 
Β Ερασιτεχνική  2ος Ομιλος  ΩΡΑ  17:00
Φωτεινού Φωτεινό  – Λεπτοκαρυα Ανδριοπουλος Κυραντζουλης   – Μακρης 
Διαλεχτού Διαλεχτό  – Βασιλικη Μουστακας Τοτης   – Πλατσκοβιτς 
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.