ΕΠΣΤ: Οι αγώνες ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου σε Α’ και Α1

Στις 16:30 ξεκινούν το Σάββατο τα παιχνίδια της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας όπου αγωνίζονται οι ομάδες της Καλαμπάκας, Α.Σ Μετέωρα, Κρύα Βρύση και Βράχος Καστρακίου.

0 72

Στις 16:30 ξεκινούν το Σάββατο τα παιχνίδια της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας όπου αγωνίζονται οι ομάδες της Καλαμπάκας, Α.Σ Μετέωρα, Κρύα Βρύση και Βράχος Καστρακίου.

Στις 16:30 ξεκινούν το Σάββατο τα παιχνίδια της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας όπου αγωνίζονται οι ομάδες της Καλαμπάκας, Α.Σ Μετέωρα, Κρύα Βρύση και Βράχος Καστρακίου.

Το πρόγραμμα αγώνων σε Α’ Ερασιτεχνική και Α1 έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    23 – 09 – 2017 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 16:30
Πηγης Πηγη     – Γριζάνο Κοντινος Τατσινας   – Ζησης
Διαβας Κρ Βρυση – Αχιλλέας Πετσας Πρεβεντας – Ράτζας
Πύλης Πορταικός – Πυργετός Παντος Μακρης    – Τοτης
Φήκης Φήκη     – ΑΕΤ Κουτσαγιας Νταλουκας – Τζανης
Μπαλκούρας Δήμητρα – Μετεωρα Μανασης Κ Σταφυλας   – Μπαλας Χ
Οικουμενιου Οικουμενιος – Καλύβια Λεωνιδας Σ Αλεξοπουλος – Παπαγεωργοπουλος
Καστρακίου Καστράκι   – Αγ Μονη Δουλοπουλος Λεωνιδας Κ   – Μπαιρακταρης
Μεγαλ/ρι – Δροσερό 3-0 α. α.
Ρεπό : Σαραγια
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Ριζώματος Παραληθαίοι   – Κεραμίδι Ανδριοπουλος Γκογκινουδης – Καλογριας
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Ελευθεροχωριου Ελευθεροχωρι   – Πρίνος Βουτσελας Μουστακας – Μαργιωλης
ΚΥΡΙΑΚΗ      24 – 09 – 2017 ΩΡΑ 11:00
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1 – Λόγγος Πετσας Λεωνιδας Κ – Μουστακας
Ζάρκου Ζάρκο     – Κρήνη Κουτσαγιας Καπερωνης – Μαρκοπουλος
Πετρωτού Πετρωτό – Ακ Αμπελακιων Κοντινος Παπαγεωργοπουλος- Βουτσελας
Αρδανιου Αρδάνι   – Καρυες Ζησης Κωτουλας – Μακρης
Ριζαριου Ριζαριο   – Γλύνος Μανασης Κ Νταλουκας   – Τζανης
Πύργου Πύργος   – Αγ Κυριακή Λεωνιδας Σ Σταφυλας – Μπαλας
Ταξιάρχες   – Ασπροκλησια Τόττης  Αποστόλου- Μπαλλας Ι
Ρεπό : Τζουρτζια
ΚΥΡΙΑΚΗ      17 – 09 – 2017
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Φωτεινού Φωτεινό   – Αγιοφυλλο Πετσας Ρατζας  – Πρεβεντας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι – Θεόπετρα Δουλοπουλος Ανδριοπουλος – Μουστακας
Παλαιομ/ρου Ροπωτό   – Χρυσομηλια Κοντινος Κωτουλας-Παπαγεωργοπουλος
Φωταδας Φωτάδα – Ασπροβαλτος Ζησης Τοτης   – Κατσογιαννος
Λυγαριας Λυγαρια – Βυτουμας Λεωνιδας Τζανης – Λεωνιδας Κ
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο – Παλαιομ/ρο Κουτσαγιας Σταφυλας – Μπαλας Χ
Φιλύρας Φιλύρα   – Κεφαλ/κος Παντος Μαργιωλης – Καλογριας
Πιαλείας Πιαλεία   – Τυμφαίος Μπαιρακταρης Βουτσελας – Γκογκινουδης
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.