ΕΠΣΤ – Τα παιχνίδια και οι διαιτητές τους για το Σαββατοκύριακο 1 και 2 Απριλίου

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν τα παιχνίδια των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων και οι διαιτητές τους.

0 84

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν τα παιχνίδια των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων και οι διαιτητές τους.

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν τα παιχνίδια των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων και οι διαιτητές τους.

Τα παιχνίδια που θα γίνουν το Σάββατο 1 και 2 Απριλίου έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    0104 – 2017 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Παιδικό   ΩΡΑ 11:00
Ρογγίων Ακ Αμπελακιων – Πύργος Ρότσας Πλατσκοβιτς   – Αποστόλου
Σαραγιων Σαραγια – Δημητρα α Βουτσελας Καλογριας – Ζιουτος
Μπαλκούρας Δημητρα β- Φαρκαδόνα Ρατζας Παπαγ/λος – Πρεβεντας
Αποστόλων Απόστολοι – Τρίκαλα Μαργιωλης Κατσογιαννος – Κουλουρης
Καλαμπακας Μετεωρα – Ελευθ/ρι Μουστακας Μαρκοπουλος – Καπερωνης
  Ρεπό : Πορταικος    
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ 16:00
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα – Αγ Μονη Κουτσαγιας Παπαγ/λος – Τατσινας
Κηπακίου ΑΕΤ   – Πορταικός Δουλοπουλος Μανασης Μ – Σταφυλας
Μπαλκουρας Δημητρα – Μετεωρα Μανασης Κ Μαρκος – Πετσας
Φήκης Φήκη     – Νεοχωρι Αρετοπουλος Τζανης   – Κωτουλας
Σαραγιων Σαραγια   – Μεγαλοχωρι Λεωνιδας Σ Μπαιρακταρης – Ζησης
Καστρακίου Καστράκι – Καρυες Παντος Παφης   – Ροτσας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι – Γριζανο Μισσας Μπαλας Χ – Αλεξοπουλος
Πυργετού Πυργετός   – Οικουμενιος Κοντινος Καλογριας – Πλατσκοβιτς
  Κρ Βρύση – Πρόδρομος 3-0  
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Κηπακίου Κηπάκι   – Πανχασιακος Βουτσελας Μακρης – Τοτης
Αποστόλων Αποστολοι – Λεπτοκαρυα Μουστακας Κυραντζουλης – Πρεβεντας
Φωτεινου Φωτεινο – Διαλεχτό Ανδριοπουλος Ζιουτος – Μπαλας Ι
       
  Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Παλ/ργου Διαμάντι – Κεραμίδι Μαργιωλης Τασιοπουλος – Γκογκινουδης
       

 Κυριακή   0204 – 2017 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Λυγαριας Λυγαρια   – Ασπροκλησια Μανασης Κ Μπαλας Χ   – Αλεξοπουλος
Πηγης Πηγη   – Κεφαλοβρυσιακος Λεωνιδας Σ Κωτουλας – Σταφυλας
Κεφαλ/σου Πρίνος   – Αγιοφυλλο Μαρκος Βουτσελας – Μαργιωλης
Πρίνους Κεφαλ/σο – Φιλύρα Κοντινος Παπαγ/λος   – Πρεβεντας
Σαρακίνας Χρυσομηλια – Τυμφαίος Κουτσαγιας Παφης   – Ροτσας
Παλ/ρου Παλ/ρο – Θεόπετρα Πετσας Καπερωνης – Αποστολου
Μουριας Δροσερό – Ασπροβαλτος Μισσας Τζανης – Ζησης
  Γόμφοι   – Ροπωτό 0-3  
  Γοργογυρι – Πιαλεία 0-3  
       
  Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Παλ/ργου Ακ. Τρικάλων – Ακαδημια 1 Μουστακας Τοτης – Κυραντζουλης
       
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Ριζώματος Παραληθαίοι   – Πύργος Κοντινος Μπαλας Χ – Παπαγ/λος
Παλ/ργου Αστερας   – Λόγγος 2012 Μισσας Πρεβεντας – Κατσογιαννος
Γλύνους Γλύνος   – Ριζαριο Λεωνιδας Σ Μαρκος – Ροτσας
Πετρωτού Πετρωτό – Καλύβια Δουλοπουλος Τζανης – Κωτουλας
Μπάρας Αχιλλέας – Ζάρκο Παντος Σταφυλας – Πετσας
Ρογγίων Ακ Αμπελακιων – Τζουρτζια Ζησης Μπαιρακταρης – Ρατζας
Αρδανίου Αρδάνι – Κρήνη Βουτσελας Αλεξοπουλος – Καπερωνης
  Ταξιάρχες – Καλαμακι 3-0  
  Ρεπό : Αγ Κυριακή    
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Λιλής Λιλή   – Μεγάρχη Μουστακας Κυραντζουλης – Ζιουτος
Διαλεχτού Ανταλλάξιμα – Μπελετσι Ανδριοπουλος Τοτης   – Μακρης
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Βυτουμα Βυτουμας – Βασιλικη Παφης Χ Μαργιωλης – Καλογριας
       
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.