ΕΠΣΤ: Το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου το Σαββατοκύριακο 29 και 30 Σεπτεμβρίου

0 681

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές τους στις κατηγορίες Α’ Ερασιτεχνική και Β Ερασιτεχνική κατηγορία των ομίλων 1ου και 2ου.

ΣΑΒΒΑΤΟ    29 – 09 – 2018

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
 Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 17:00
ΚαστρακίουΚαστράκι   – ΠηγηΚοντινοςΛεωνιδας Κ – Ράτζας
Αγ ΜονηςΑγ Μονη – ΤαξιαρχεςΚουτσαγιαςΑλεξοπουλος – Σταφυλας
ΜπαλκούραςΔημητρα   – ΑΕΤΜαταιούται 
ΓλύνουςΓλύνος – ΝεοχωριΓρατσανηςΚουρεντας- Παπαγεωργοπουλος
ΚαλυβιωνΚαλυβια – Κεφαλ/σοΔουλοπουλοςΠαφης   – Κατσογιαννος
ΜπάραςΑχιλλεας – ΦηκηΛεωνιδας ΣΜπαλας Χ – Καλογριας
ΠύργουΠύργος – ΠορταικοςΖησηςΑνδριοπουλος – Μαργιωλης
ΠυργετουΠυργετός – ΣαραγιαΜανασηςΚαπερωνης – Τουλουμης
Μεγαλ/ριουΜεγαλ/ρι – Κρ ΒρυσηΚωτουλαςΜουστακας – Μπαλας Ι
    
    
ΚΥΡΙΑΚΗ  30 – 09 – 2018 ΩΡΑ 11:00
 Β Ερασιτεχνική2ος Ομιλος 
Παλ/ρουΡοπωτό   – ΒαλτινόΜανασηςΑλεξοπουλος – Καπερωνης
ΑσπροβαλτουΑσπροβαλτος – ΠρίνοςΠετσαςΤουλουμης – Κατσογιαννος
ΜουριαςΔροσερο – ΓόμφοιΖησηςΤζιοτζιος – Αργυροπουλος
ΣαρακίναςΧρυσομηλια – ΛυγαριαΚουτσαγιαςΣταφυλας – Παπαγεωργοπουλος
ΒυτουμαΒυτουμας – ΦωτεινόΚωτουλαςΤατσιοπουλος – Κωστηρας
ΠεριστεραςΤζουρτζια – Κεφαλ/κοςΑποστολουΜαρκοπουλος – Ροτσας
ΘεοπετραςΘεοπετρα – ΦιλυραΜουστακαςΠρεβεντας – Θανασουλας
ΠιαλείαςΠιαλεία – Παλ/ροΚοντινοςΚουρεντας – Νταλουκας
 Ρεπό : Δενδροχωρι  
    
    
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 – 09 – 2018  
 Β Ερασιτεχνική1ος ΟμιλοςΩΡΑ 17:00
ΚαρυωνΑκ Αμπελακιων – ΚηπακιΚοντινοςΠαπαγεωργοπουλος – Ράτζας
ΧρυσαυγήςΑστερας – ΠαραληθαίοιΣταφυλαςΚουτσαγιας Ε – Σακκας
ΖάρκουΖαρκο – ΒασιλικηΑλεξοπουλοςΜπαλας Ι – Τζιοτζιος
ΟικουμενιουΟικουμενιος – Ακαδημια 1ΜανασηςΚουρεντας – Παφης
Αγ ΚυριακηςΑγ Κυριακη – ΛογγοςΠετσαςΑνδριοπουλος – Πλοκας
ΑρδανιουΑρδάνι – ΠετρωτόΔουλοπουλοςΝτινος – Σινδος
ΡιζαριουΡιζαριο – ΚρηνηΚουτσαγιαςΚαλογριας – Μαργιωλης
ΚεραμιδιουΚεραμιδί – ΚαρυεςΖησηςΜουστακας – Αργυροπουλος
 Ρεπό Γριζανο  
    
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.