ΕΠΣΤ :Το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές τους

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου στις ερασιτεχνικές κατηγορίες του νομού και οι διαιτητές τους

0 104

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου στις ερασιτεχνικές κατηγορίες του νομού και οι διαιτητές τους

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου στις ερασιτεχνικές κατηγορίες του νομού και οι διαιτητές τους για το Σαββατοκύριακο 17 και 18 Δεκεμβρίου.

Οι αγώνες έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    1712 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ 11:00
Κηπακίου Πύργος   – Ακ Αμπελακιων Πέτσας Πρεβεντας   – Πλατσκοβιτς
Μπαλκούρας Δημητρα α   – Σαραγια Αλεξοπουλος Μαρκοπουλος – Μισσας
Κρήνης Φαρκαδόνα – Δημητρα β Γκογκινουδης Κατσογιαννος – Κατσιανος
Λογγακίου ΑΟΤ   – Απόστολοι Ροτσας Αποστολου – Καπερωνης
Ελευθ/ριου Ελευθρ/ι – Μετεωρα Μουστακας Μαργιωλης   – Γαλατσιανου
Ρεπό : Πορταικός
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 15:00
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα   -Φηκη Γρατσανης Νταλουκας   – Τζανης
Σαραγιων Σαραγια   – Δημητρα Πετσας Κωτουλας     – Τσακνης
Καστρακίου Καστράκι – ΑΕΤ Λεωνιδας Μανασης Μ – Μπαλας Χ
Δενδροχωριου Δενδροχωρι – Αγ Μονη Κουτσαγιας Τατσινας       – Ροτσας
Διάβας Κρ Βρύση – Πορταικός Δουλοπουλος Μουστακας   – Αλεξοπουλος
Οικουμενιου Οικουμενιος – Μετεωρα Παντος Παπαγ/λος   – Μπαιρακταρης
Πυργετού Πυργετός   – Νεοχωρι Κοντινος Λεωνιδας     – Σταφυλας
Γριζάνου Γριζάνο – Καρυες Μαρκος Βουτσελας   – Μακρης
Πρόδρομος – Μεγαλοχωρι 0-3
       

          

Κυριακή   1812 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ 11:00
Κηπακίου Πύργος   – Αποστολοι Καπερωνης
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη – Σαραγια Κατσογιαννος
Λογγακίου ΑΟΤ 2011 – Δημητρα β 10:00 Αποστολου
Πυργετού Πυργετός   – Νεοχωρι Ρατζας
Μπαλκούρας Δημητρα α – Μετεωρα 10:00 Μαργιωλης
Αγ Μονης Αγ Μονη     – ΑΟΤ Μαρκοπουλος
Ακαδημιας 1 Ακαδημια 1- Ακ Αμπελακιων Μουστακας
Ρεπό : Μετεωρα β
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Λυγαριας Λυγαρια   – Πρίνος Κουτσαγιας Νταλουκας   – Λεωνιδας Κ
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο – Γόμφοι Βουτσελας Ροτσας     – Καλογριας
Σαρακινας Χρυσομηλια – Ασπροκλησια Ζησης Μπαιρακταρης – Μαρκος
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο – Κεφαλ/κος Δουλοπουλος Παπαγ/λος – Πρεβεντας
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος – Ροπωτό Λεωνιδας Κωτουλας – Αλεξοπουλος
Μουριας Δροσερό – Αγιοφυλλο Κοντινος Τζανης     – Μανασης Μ
Θεόπετρας Θεόπετρα – Φιλύρα Ανδριοπουλος Μπαλας   – Μακρης
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος   – Πιαλεία Παφης Σταφυλας   – Τσακνης
Γοργογυρι – Πηγη 0-3
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Ριζώματος Παραληθαίοι   – Γλυνος Κοντινος Λεωνιδας Κ – Μπαλας Χ
Πετρωτού Πετρωτό   – Ταξιάρχες Μαρκος Νταλουκας – Τσακνης
Μπάρας Αχιλλέας   – Πύργος Λεωνιδας Τζανης     – Σταφυλας
Ρογγίων Ακ Αμπελακιων – Λόγγος Ζησης Παπαγ/λος – Καλογριας
Κρήνης Κρηνη   – Καλαμάκι Μπαιρακταρης Γκογκινουδης – Αποστολου
Αρδανίου Αρδάνι   – Ριζαριό Βουτσελας Μαναση Μ – Μουστακας
Ράξας Τζουρτζια – Καλύβια Κουτσαγιας Κωτουλας – Πρεβεντας
Ζάρκου Ζάρκο   – Αγ Κυριακή Παντος Αλεξοπουλος – Μακρης
Ρεπό : Αστέρας
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.