Δουλόπουλος, Μανασής και Αλεξόπουλος σφυρίζουν το Μετέωρα – Βράχος Καστρακίου – Ξεκινά το Παιδικό Πρωτάθλημα

Στο τοπικό παιχνίδι Α.Σ Μετέωρα – Βράχος Καστρακίου που θα γίνει το Σάββατο στις 16:00 στο γήπεδο Καλαμπάκας είναι στραμμένα τα βλέμματα των ποδοσφαιρόφιλων της περιοχής και όχι μόνο. 

Η Κρύα Βρύση έχει εκτός έδρας αποστολή και συγκεκριμένα στο Μεγαλοχώρι με την τοπική ομάδα. 

0 235

Στο τοπικό παιχνίδι Α.Σ Μετέωρα – Βράχος Καστρακίου που θα γίνει το Σάββατο στις 16:00 στο γήπεδο Καλαμπάκας είναι στραμμένα τα βλέμματα των ποδοσφαιρόφιλων της περιοχής και όχι μόνο. 

Η Κρύα Βρύση έχει εκτός έδρας αποστολή και συγκεκριμένα στο Μεγαλοχώρι με την τοπική ομάδα. 

Η Κρύα Βρύση έχει εκτός έδρας αποστολή και συγκεκριμένα στο Μεγαλοχώρι με την τοπική ομάδα.

Επίσης το Σάββατο το πρωί ξεκινά και το παιδικό πρωτάθλημα με την Ομάδα των Μετεώρων να υποδέχεται την ομάδα των Αποστόλων. 

Οι αγώνες σε Α’, παιδικό και Α1 Ερασιτεχνική έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ    08 – 10 – 2016 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Παιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Πύλης

Πορταικός   – Πύργος

Κυραντζουλης

Τασιοπουλος  – Ζιουτος

Φαρκαδόνας

Φαρκαδόνα -Ακ Αμπελακιων

Μουστακας 

Μαρκοπουλος  – Γκογκινουδης

Φλαμουλίου

ΑΟΤ    – Σαραγια

Αλεξοπουλος

Πλατσκοβιτς   – Κατσογιαννος

Ελευθ/ριου

Ελευθ/ρι  – Δήμητρα

Ζησης

Αποστολου  – Πρεβεντας

Καλαμπακας

Μετεωρα  – Απόστολοι

Ρατζας

Θανασουλας  – Καπερωνης Ν

 

Ρεπό : Δημητρα α

   
       
 

Α Ερασιτεχνική

 

ΩΡΑ  16:00

Γριζάνου

Γριζάνο    – Πυργετός

Πετσας

Μπαλας Χ   – Τσακνης

Καρυων

Καρυες    – Οικουμενιος

Χιωτης

Μακρης    – Ζησης

Μεγαλ/ριου

Μεγαλ/ρι  – Κρ Βρύση

Κοντινος

Κωτουλας  – Σταφυλας

Νεοχωριου

Νεοχώρι   – Δενδροχωρι

Μισσας

Μουστακας  – Μαρκος

Καλαμπακας

Μετεωρα  – Καστράκι

Δουλοπουλος

Μανασης Μ  – Αλεξοπουλος

Πυλης

Πορταικός  – Σαραγια

Παντος

Παπαγ/λος   – Κυραντζουλης

Αγ Μονης

Αγ Μονη   – Φήκη

Κουτσαγιας

Νταλουκας  – Τζανης

Κηπακίου

ΑΕΤ   – Δημητρα

Λεωνιδας

Ανδριοπουλος  – Βουτσελας

 

Φαρκαδόνα  – Πρόδρομος

3-0

 
       

            

Κυριακή    09 – 10 – 2016 

Γήπεδο

Ομάδες

Διαιτητής

Βοηθοί

 

Προπαιδικό

 

ΩΡΑ  11:00

Κηπακίου

Πύργος    – Δημητρα α

Ζιουτος

 

Εγκ Ακαδημιας

Ακαδημια 1  – Πυργετός

Καπερωνης

 

Ρογγιων

Ακ Αμπελακιων  – ΑΟΤ 2011

Αποστολου

 

Φλαμουλιου

ΑΟΤ   – Καλλιδενδρη

Πλατσκοβιτς

 

Καλαμπακας

Μετεωρα  α – Απόστολοι

Κατσογιαννος

 

Καλαμπακας

Μετεωρα β  – Σαραγια

Μουστακας

 

Μπαλκουρας

Δημητρα  β  – Νεοχωρι

Ρατζας

 
 

Ρεπό: Αγ Μονη

   
       
 

Α1 Ερασιτεχνική

2ος  Ομιλος

ΩΡΑ  11:00

Λυγαριας

Λυγαρια   – Θεόπετρα

Μαρκος

Μπαιρακταρης   – Μακρης

Λεπτοκαρυας

Τυμφαίος  – Δροσερό

Κουτσαγιας

Αλεξοπουλος  – Καλογριας

Πιαλείας

Πιαλεία   – Ασπροβαλτος

Χιωτης

Κωτουλας   – Σταφυλας

Φιλύρας

Φιλύρα   – Παλαιομ/ρο

Μισσας

Πετσας   – Ζησης

Αγιοφυλλου

Αγιοφυλλο  – Χρυσομηλια

Λεωνιδας

Μπαλας Χ  – Τασιοπουλος

Κεφαλ/κου

Κεφαλ/κος   – Κεφαλ/σο

Δουλοπουλος

Νταλουκας  – Τζανης

Λογγακιου

Ασπροκλησια  – Πρίνος

Κοντινος

Παπαγ/λος  – Παφης

Πηγης

Πηγη    – Γόμφοι

Βουτσελας

Ροτσας  – Θανασουλας

 

Ροπωτο   – Γοργογυρι

3-0

 
       
 

Α1 Ερασιτεχνική

1ος Ομιλος

ΩΡΑ  16:00

Ριζώματος

Παραληθαίοι  – Τζουρτζια

Ανδριοπουλος

Ροτσας   – Ρατζας

Ζαρκου

Ζαρκο    – Αρδάνι

Παντος

Μπαιρακταρης  – Αλεξοπουλος

Αγ Κυριακής

Αγ Κυριακή  – Κρήνη

Κοντινος

Βουτσελας   – Μουστακας

Καλυβίων

Καλύβια  – Ακ Αμπελακιων

Ζησης

Τσακνης   – Πρεβεντας

Ριζαριου

Ριζαριο   – Αχιλλέας

Κουτσαγιας

Κωτουλας   – Σταφυλας

Λόγγου

Λογγος  – Πετρωτο

Χιωτης

Τζανης   – Καλογριας

Κηπακιου

Πύργος   – Γλύνος

Λεωνιδας

Νταλουκας  – Μπαλας Χ

Παλαιοπυργου

Αστερας  – Ταξιάρχες

Παφης

Κυραντζουλης – Γκογκινουδης

 

Ρεπό : Καλαμάκι

   

 

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει
Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.