Οι Διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα των Τρικάλων

0 258

Από την ΕΠΣ Τρικάλων ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου.

ΣΑΒΒΑΤΟ    13 – 10 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ 16    
Αγ Γεωργίου Ακ. Αμπελακιων – Ακαδημια 1 Μαργιωλης Πλοκας   – Τζιοτζιος
Φλαμουλι ΑΟΤ   – Δημητρα β Τουλουμης Καπερωνης – Αργυροπουλος
Καλαμπακας Μετεωρα – Οικουμενιος Αποστολου Σακκας   – Κουτσαγιας
Πυργου Πυργος – Νεοχωρι Μπαλας Χ Σινδρος   – Κωστηρας
  Ρεπό : Δημητρα α    
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ 16:30
Ταξιαρχών Ταξιαρχες   – Νεοχωρι Κοντινος Λεωνιδας Κ – Παπαγεωργοπουλος
Καστρακιου Καστρακι – Κεφαλ/σο Γρατσανης Νταλουκας   – Σταφυλας
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Φηκη Μανασης Κ Μπαλας   – Κωτουλας
Μπαλκουρας Δημητρα   – Πορταικος Λεωνιδας Σ Ρατζας – Τουλουμης
Γλύνους Γλυνος – Σαραγια Ζησης Ανδριοπουλος – Μουστακας
Καλυβιων Καλυβια – Κρ Βρυση Πετσας Παφης   – Αποστολου
Μπαρας Αχιλλεας – Μεγαλ/ρι Δουλοπουλος Κατσογιαννος – Καλογριας
Πυργου Πυργος   – Πυργετος Κουτσαγιας Αλεξοπουλος – Μαργιωλης
  ΑΕΤ – Πηγη    
       

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   14 – 10 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ 12 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Πύργου Πύργος α – Ακαδημια 1α Σινδρος  
Κρηνης Νεοχωρι – Δημητρα α Τατσιοπουλος  
Φλαμουλιου Αχιλλέας – Μετεωρα α Τζιοτζιος  
Αγ Γεωργιου Ακ Αμπελακιων – ΑΟΤ Σταφυλας  
Μπαλκουρας Μεγαλ/ρι – Αγ Μονη Κουτσαγιας  
  Ρεπό : Καρυες    
       
  Κ 12 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Πυργου Πυργος β – Οικουμενιος Κωστηρας  
Καλαμπακας Μετεωρα β – Πυργετός 0-3  
Πηγης Πηγη   – Σαραγια 2017 Μαργιωλης  
Μπαλκουρας Δημητρα β – Ακαδημια 1 β Καπερωνης  
Βαλτινου Βαλτινό – Πορταικος Τουλουμης  
       
  Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Δενδ/ριου Δενδροχωρι – Βαλτινό Κουτσαγιας Αποστολου   – Κατσογιαννος
Πρίνους Πρίνος – Γόμφοι Πετσας Βουτσελας – Σακκας
Παλ/ρου Ροπωτό – Λυγαρια Κοντινος Νταλουκας – Παπαγεωργοπουλος
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος – Φωτεινο Αλεξοπουλος Αργυροπουλος – Ποντικης
Σαρακινας Χρυσομηλια – Παλ/ρο Μανασης Λεωνιδας Κ – Ράτζας
Βυτουμα Βυτουμας – Πιαλεία Ζησης Καλογριας   – Μπαιρακταρης
Περιστερας Τζουρτζια – Θεοπετρα Κωτουλας Μουστακας – Παφης
  Δροσερό – Φιλύρα 3-0  
  Ρεπό Κεφαλ/κος    
       
  Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Γριζάνου Γριζανο – Κηπακι Δουλοπουλος Μαργιωλης   – Τουλουμης
Ριζωματος Παραληθαίοι – Βασιλικη Κουτσαγιας Κατσογιαννος – Ράτζας
Καρυων Ακ. Αμπελακιων – Ακαδημια 1 Αλεξοπουλος Μουστακας – Πλοκας
Χρυσαυγης Αστερας – Λογγος Αποστολου Τατσιοπουλος – Τζιοτζιος
Ζάρκου Ζαρκο – Κρηνη Πετσας Καλογριας   – Καπερωνης
Οικουμενιου Οικουμενιος – Καρυες Κοντινος Νταλουκας – Παφης
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Κεραμιδι Ζησης Ανδριοπουλος – Ντινος
Αρδανιου Αρδάνι – Ριζαριο Μανασης Λεωνιδας Κ – Παπαγεωργοπουλος
  Ρεπό : Πετρωτό    
       
       
       

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.