Δεν τα κατάφερε ο Βράχος Καστρακίου με την ΑΕΤ – Βαριά ήττα της Κρύας Βρύσης με 7 – 2 από την Δήμητρα

Με ήττες πέρασαν οι ομάδες της Καλαμπάκας που αγωνίζονται στην Α1 Ερασιτεχνική κατηγορία, στα σημερινά τους παιχνίδια.

0 293

Η Κρύα Βρύση γνώρισε βαριά ήττα από την Δήμητρα/Απόλλων στο σημερινό παιχνίδι μέσα στο γήπεδο της Μπαλκούρας χάνοντας με  7 – 2! Η ομάδα της Δήμητρας έδειξε τις άγριες διαθέσεις της απέναντι στην τοπική μας ομάδα που δεν κατάφερε να εκμεταλλευτεί ευκαιρίες για να μειώσει το σκορ. Από το παιχνίδι αποβλήθηκε ο Βασίλης Αλμπάνης με κόκκινη κάρτα στο 2ο ημίχρονο ενώ ο Χαϊταλής δεν ευστόχησε σε χτύπημα πέναλτι. Τα γκολ της Κρύας Βρύσης σημείωσαν οι Λιάκος και Αβραμόπουλος.

Ο Βράχος δεν μπόρεσε να πάρει κάτι το θετικό από το σημερινό παιχνίδι συνεχίζοντας τις ήττες αφού η ΑΕΤ ήταν η νικήτρια του παιχνιδιού με 0 – 2. Τα γκολ της ΑΕΤ σημείωσαν οι Μαυρίκος και Τζέγκας στο 10′ και 83′ λεπτό αντίστοιχα.