Το πρωί του Σαββάτου 18 Μαρτίου 2023 η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ με την ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ διοργανώνουν τουρνουά για όλα τα τμήματα (Κ6, Κ8, Κ10, Κ12, Κ14, Κ16), στο χώρο του Δημοτικού Σταδίου Καλαμπάκας.
Εκ της Διοικήσεως
Ανάκτηση κωδικού πρόσβασης.
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σας αποσταλεί με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
Το πρωί του Σαββάτου 18 Μαρτίου 2023 η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΑ με την ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ διοργανώνουν τουρνουά για όλα τα τμήματα (Κ6, Κ8, Κ10, Κ12, Κ14, Κ16), στο χώρο του Δημοτικού Σταδίου Καλαμπάκας.
Εκ της Διοικήσεως
Προηγούμενη Δημοσίευση
Ανάκτηση κωδικού πρόσβασης.
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σας αποσταλεί με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.