Οι αγώνες ποδοσφαίρου το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Φεβρουαρίου

0 221
Από την ΕΠΣΤ ορίστηκαν οι αγώνες και οι διαιτητές για τους ερασιτεχνικούς αγώνες το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Φεβρουαρίου 2019
ΣΑΒΒΑΤΟ    09 – 02 – 2019    

Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ  16 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Νεοχωρι  – Πύργος Μαργιωλης Σινδρος   – Σακκας
Οικουμενιος  – Μετεωρα Παπαγεωργοπουλος Κουτσαγιας  – Κωστηρας
Δημητρα β  – ΑΟΤ Σταφυλας Καπερωνης   – Ντινος
Ακαδημια 1- Ακ Αμπελακιων Τζιοτζιος Μαρκοπουλος  – Πλοκας
Ρεπό : Δημητρα α
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Ταξιάρχες  – Πηγη Κοντινος Καλογριας   – Ράτζας
Αγ Μονη  – Νεοχωρι Μανασης Κ Νταλουκας  – Παπαγεωργοπουλος
Δημητρα  – Κεφαλόβρυσο Σταφυλας Σινδρος    – Σακκας
Καλύβια  – Πορταικος Δουλοπουλος Μαργιωλης  – Αποστολου
Αχιλλέας  – Σαραγια Κουτσαγιας Καπερωνης  – Τζιοτζιος
Πύργος   – Κρ Βρύση Κωτουλας Ντινος  – Πλοκας
Πυργετός  – Μεγαλ/ρι Παφης Κωστηρας  – Ανδριοπουλος
Καστράκι  – ΑΕΤ 3-0  α.α.
Γλύνος  – Φηκη 0-3 α.α.
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ζάρκο  – Παραληθαίοι Ζησης Μαρκοπουλος  – Αργυροπουλος

ΚΥΡΙΑΚΗ    10 – 02 – 2019       

Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αστερας  – Κηπάκι Πετσας Μαρκοπουλος  – Ντινος
Οικουμενιος  – Γριζάνο Κουτσαγιας Τζιοτζιος  – Αργυροπουλος
Αγ Κυριακή  – Βασιλική Μανασης Κ Παπαγεωργοπουλος  – Πλοκας
Αρδάνι  – Ακαδημια 1 Δουλοπουλος Κωστηρας  – Κουτσαγιας
Ριζαριο  – Λόγγος Ζησης Νταλουκας  – Καπερωνης
Κεραμιδι  – Πετρωτό Κωτουλας Σινδρος  – Σακκας
Καρυες  – Κρήνη Κοντινος Παφης  – Ανδριοπουλος
Ρεπό : Ακ Αμπελακιων
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ασπροβαλτος  – Βαλτινό Κουτσαγιας Νταλουκας  – Ράτζας
Δροσερό  – Πρινος Μανασης Κ Μπαλας Χ- Παπαγεωργοπουλος
Χρυσομηλια  – Δενδροχωρι Δουλοπουλος Παφης   – Αποστολου
Βυτουμας  – Γόμφοι Ζησης Καπερωνης  – Μπαιρακταρης
Τζουρτζια  – Λυγαρια Κοντινος Καλογριας  – Τζιοτζιος
Θεόπετρα  – Φωτεινό Πετσας Κωστηρας  – Κατσογιαννος
Πιαλεία  – Κεφαλ/κος 0-3 α.α.
Παλ/ρο  – Φιλύρα 3-0 α.α.
Ρεπό : Ροπωτό
Κ    12   1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Νεοχωρι   – Πύργος  α Μουστακας
Καρυες  – Αχιλλέας Σακκας
Ακαδημια 1 α  – Ακ Αμπελακιων Κουτσαγιας
Δημητρα α  – Αγ Μονη Αργυροπουλος
Μετεωρα α  – ΑΟΤ 0-3 α.α.
Ρεπό : Μεγαλοχωρι
Κ   12   2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Βαλτινό  – Πύργος β Πλοκας
Πυργετός  – Οικουμενιος Μαρκοπουλος
Δημητρα β  – Πορταικός Αβρααμ
Πηγη   – Ακαδημια 1 β Σινδρος
Μετεωρα β  – Συνοικία 2017 Ντινος
Μπορεί επίσης να σας αρέσει

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί.