Α1 Ερασιτεχνική – Νίκες για Άρη Περιστέρας, Πανχασιακό και Μεγάρχη

Ο Πανχασιακός ήταν ο νικητής στο τοπικό ντέρμπι με την Δόξα Χρυσομηλιάς στο σημερινό παιχνίδι. Η ομάδα του Σάκη Γεωργαλή πήρε την νίκη στο δεύτερο ημίχρονο με γκολ του Βασίλη Παπαδόπουλου. Τελικό σκορ 0 – 1.

0 300

Ο Άρης Περιστέρας είχε και εκείνος μια καλή εμφάνιση στο γήπεδο της Περιστέρας όπου κέρδισε τους Γόμφους με 4 – 2. Τα γκολ του Άρη σημείωσαν οι Ντούλας, Τεντολούρης και Κ. Τάτσιος.

Η ομάδα του Βυτουμά ήταν η άτυχη της ημέρας! Ενώ προηγούνταν μέχρι το 80ο λεπτό του αγώνα με 0 – 1 το Δροσερό μείωσε μέσα στο δεκάλεπτο με 2 – 1 παίρνοντας τη νίκη μέσα από τα χέρια του Βυτουμά.

Η Δόξα Μεγάρχης πήρε ακόμα μια νίκη στο σημερινό παιχνίδι με την Φωτάδα κερδίζοντας με 0 – 2 και πέρασε πρώτη στην βαθμολογία μετά την ισοπαλία του Πυργετού.