Α.Ο. ΔΟΞΑ ΔΙΑΒΑΣ – ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ 2-3

Το απόγευμα του Σαββάτου διεξήχθη φιλικό παιχνίδι μεταξύ της Διάβας και της Κρύας Βρύσης στο γήπεδο της πρώτης .

Οι φιλοξενούμενοι επικράτησαν με 2-3 , σε ένα καλό τεστάρισμα πριν την έναρξη των πρωταθλημάτων . Πριν την έναρξη του αγώνα κρατήθηκε ενός λεπτού σιγή για τα θύματα των πυρκαγιών που θρηνεί η χώρα μας .

0 842

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο κ. Μπερντές Βασίλειος .

Τα γκολ .

39 – Πολύ δυνατό σουτ του Δημήτρη Μποτίνα , ασθενής απόκρουση του Τσικέλη και στην επαναφορά ο Δημήτρης Λίτσιος με βολέ ανοίγει το σκορ για τη Δόξα 1-0 .

57 – Καταπληκτική ενέργεια του Βασίλη Τάμπα , ο οποίος με έξοχο πλασάρισμα γράφει το 2-0 .

61 – Ο Καλτσούδας με σουτ από το ύψος του πέναλτι μειώνει σε 2-1 .

86 – Ο Καλτσούδας ισοφαρίζει με κοντινό πλασέ .

88 – Χατ-τρικ για τον Καλτσούδα με ωραίο βολέ 2-3 .