Τα αποτελέσματα των αγώνων της Α’ ΕΠΣΤ

Κάτω από υψηλές θερμοκρασίες πραγματοποιήθηκαν τα παιχνίδια του πρωταθλήματος της Α’ ΕΠΣΤ στο νομό μας. Τα Μετέωρα κέρδισαν στο Δημοτικό Στάδιο Καλαμπάκας την Κρύα Βρύση με σκορ 8 – 2 με γκολ των: Κεφαλά, Γκατσολάρι, Γκόβαρη, Ιακωβάκη, Γραβάνη και Θωμά. Από την Κρύα Βρύση τα γκολ πέτυχαν οι Αποστόλης Κυργιάζος στο 1ο λεπτό του αγώνα και ο Θώμος Αθ. με χτύπημα πέναλτι.

0 375

φώτο Αρχείου

Κάτω από υψηλές θερμοκρασίες πραγματοποιήθηκαν τα παιχνίδια του πρωταθλήματος της Α’ ΕΠΣΤ στο νομό μας. Τα Μετέωρα κέρδισαν στο Δημοτικό Στάδιο Καλαμπάκας την Κρύα Βρύση με σκορ 8 – 2 με γκολ  των Κεφαλά, Γκατσολάρι, Γκόβαρη, Ιακωβάκη, Γραβάνη και Θωμά. Από την Κρύα Βρύση τα γκολ πέτυχαν οι Αποστόλης Κυργιάζος στο 1ο λεπτό του αγώνα και ο Θώμος Αθ. με χτύπημα πέναλτι. Ο πρωτοπόρος Εθνικός Καλαμπάκας κέρδισε τον Κόζιακα με 3 – 0 και το Καστράκι έχασε από το Γενέσι με 2 – 1.