Το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του Νομού – Οι διαιτητές τους
Στο γήπεδο της Καλαμπάκας αγωνίζεται το Σάββατο η ομάδα των Μετεώρων η οποία θα αντιμετωπίσει την ΑΕΤ.
Στο γήπεδο της Καλαμπάκας αγωνίζεται το Σάββατο η ομάδα των Μετεώρων η οποία θα αντιμετωπίσει την ΑΕΤ.
Στο γήπεδο της Καλαμπάκας αγωνίζεται το Σάββατο η ομάδα των Μετεώρων η οποία θα αντιμετωπίσει την ΑΕΤ.
Βράχος Καστρακίου και Κρύα Βρύση αγωνίζονατι εκτός έδρας με το Γριζάνο και τον Πυργετό αντίστοιχα.
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 – 09 – 2016
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 16:30 | ||
Φαρκαδόνας | Φαρκαδόνα – Οικουμενιος | Πάντος | Βουτσελας – Ροτσας |
Πυργετου | Πυργετός – Κρ Βρύση | Μανασης | Μανουρας Ν – Λεωνιδας Κ |
Γριζάνου | Γριζάνο – Καστράκι | Κουτσαγιας | Τατσινας – Μπαιρακταρης |
Καρυων | Καρυες – Σαραγια | Πετσας | Μπαλας Χ – Αλεξοπουλος |
Μεγαλοχωριου | Μεγαλοχωρι – Φήκη | Κοντινος | Τζανης – Κωτουλας |
Νεοχωριου | Νεοχωρι – Δήμητρα | Δουλοπουλος | Μαρκος – Μουστακας |
Καλαμπακας | Μετεωρα – ΑΕΤ | Χιωτης | Ανδριοπουλος – Τασιοπουλος |
Πύλης | Πορταικός – Αγ Μονη | Λεωνιδας | Σταφυλας – Τσακνης |
Πρόδρομος – Δενδροχωρι | 0-3αα | ||
ΚΥΡΙΑΚΗ | 25 – 09 – 2016 | ΩΡΑ 11:00 | |
Α1 Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ||
Λυγαριας | Λυγαρια – Ασπροβαλτος | Μανασης | Μανουρας Ν – Λεωνιδας Κ |
Μουριας | Δροσερό – Παλαιομ/ρο | Κουτσαγιας | Ροτσας – Τασιοπουλος |
Θεόπετρας | Θεόπετρα – Χρυσομηλια | Μαρκος | Μουστακας – Μπαιρακταρης |
Πιαλείας | Πιαλεία – Κεφαλ/σο | Κοντινος | Πετσας – Αλεξοπουλος |
Φιλύρας | Φιλύρα – Πρίνος | Παντος | Ζησης – Ρατζας |
Αγιοφυλλου | Αγιοφυλλο – Γόμφοι | Βουτσελας | Πλατσκοβιτς – Μπαλας Ι |
Παλαιομ/ρου | Ροπωτό – Πηγη | Δουλοπουλος | Τσακνης – Παπαγεωργοπουλος |
Κεφαλ/σου | Κεφαλ/κος – Ασπροκλησια | Ανδριοπουλος | Κυραντζουλης – Ζιουτος |
Τυμφαίος – Γοργογυρι | 3-0αα | ||
ΚΥΡΙΑΚΗ | 25– 09 – 2016 | ||
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:30 | |
Ριζώματος | Παραληθαίοι – Κρήνη | Μαρκος | Αποστολου – Κατσογιαννος |
Αρδανίου | Αρδάνι – Ακ Αμπελακιων | Πετσας | Παπαγεωργοπουλος – Γκογκινουδης |
Οικουμενιου | Τζούρτζια – Αχιλλέας | Μανασης | Αλεξοπουλος – Μουστακας |
Αγ Κυριακής | Αγ Κυριακή – Πετρωτό | Κουτσαγιας | Τσακνης – Βουτσελας |
Καλυβιων | Καλύβια – Γλύνος | Κοντινος | Μανουρας Ν – Λεωνιδας Κ |
Ριζαριου | Ριζαριο – Ταξιάρχες | Παντος | Ανδριοπουλος – Ροτσας |
Ρογγιων | Καλαμακι – Αστέρας | Ζησης | Ρατζας – Θανασουλας |
Λόγγου | Λογγος 2012 – Πύργος | Λεωνιδας | Μπαλας – Σταφυλας |
Ρεπό : Ζάρκο | |||