Τα Μετέωρα πέρασαν με 3 γκολ από την ΑΕΤ

Με τους τρεις πολύτιμους βαθμούς της νίκης έφυγαν τα Μετέωρα από την έδρα της ΑΕΤ καθώς κέρδισαν με 3 – 0 . Το πρώτο γκολ σημειώθηκε από λάθος παίχτη της ΑΕΤ στέλνοντας την ομάδα των Μετεώρων στα αποδυτήρια έχοντας το προβάδισμα στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα

0 279

Φωτο αρχείου

Με τους τρεις πολύτιμους βαθμούς της νίκης έφυγαν τα Μετέωρα από την έδρα της ΑΕΤ καθώς κέρδισαν με 3 – 0 . Το πρώτο γκολ σημειώθηκε από λάθος παίχτη της ΑΕΤ στέλνοντας την ομάδα των Μετεώρων στα αποδυτήρια έχοντας το προβάδισμα στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα. Τα υπόλοιπα γκολ της αναμέτρησης πέτυχαν, ο Κεραμάς και ο Σίμος, ενώ ο Νίκος Μανώλης είχε ένα πολύ καλό δοκάρι στα τελευταία λεπτά του παιχνιδιού.