Σκόνταψε η Δόξα στον Πρόδρομο

Στα πλαίσια της 33ης αγωνιστικής η Διάβα άφησε 2 βαθμούς στην έδρα του Προδρόμου . Οι φιλοξενούμενοι πέτυχαν με ωραίο σουτ του Γ.Β. Ζαλαβρά στο 8ο λεπτό το 0-1 αλλά οι γηπεδούχοι αντέδρασαν 3 λεπτά αργότερα ισοφαρίζοντας το σκορ και στο 16ο λεπτό είχαν κάνει την ολική επαναφορά.

0 253

Στα πλαίσια της 33ης αγωνιστικής η Διάβα άφησε 2 βαθμούς στην έδρα του Προδρόμου . Οι φιλοξενούμενοι πέτυχαν με ωραίο σουτ του Γ.Β. Ζαλαβρά στο 8ο λεπτό το 0-1 αλλά οι γηπεδούχοι αντέδρασαν 3 λεπτά αργότερα ισοφαρίζοντας το σκορ και στο 16ο λεπτό είχαν κάνει την ολική επαναφορά . Στο 88ο λεπτό ο Ζαλαβράς Γ.Κ. σούταρε και ο Στεφόπουλος αλλάζοντας την πορεία της μπάλας ξεγέλασε τον γκολκίπερ του Προδρόμου για να γράψει το τελικό 2-2 .

• Διάβα : Κωτούλας , Γιάννης , Λίτσιος Κ , Ζαλαβράς Γ.Κ. , Ζαλαβράς Γ.Β. Τσίκαρης , Τσακνάκης , Στεφόπουλος Ν , Μποτίνας , Μανώλης , Καψάλης .